«

»

Бер
01

13 березня – кастинг у «ГаРмИдЕрі»!

kasting«Минулого року до дня театру ми затіяли авантюру із залученням до гри-читки за твором Віткація „Мати“ вас, наші дорогі глядачі. Сміливці, які прийшли тоді на кастинг, неабияк нас потішили своєю віддачею, а ми робили все, аби години, проведені на цьому відборі-тренінгові, стали і для вас, і для нас важливим досвідом. Всього після двох репетицій ми вийшли на сцену у форматі гармидерівці — Місько Барбара — переможці кастингу“ і зіграли феєричну виставу!» http://garmyder.org/tut-i-zaraz/

1-IMG_4754
1-IMG_4886
1-IMG_4607
1-IMG_4775

«Отож, якщо експеримент вдався, то чому б не перетворити його на традицію?! І ми вирішили — 27 березня бути непередбачуваному театральному дійству!»

13 березня на кастингу буде відібрано 5 акторів для участі, спільно з акторами театру «ГаРмИдЕр», у грі-читці сучасної української актуальної п’єси «Не мона відержат» (Людмила Тимошенко).

Учасники кастингу, які не пройдуть відбір, отримають:
— безплатний 4-годинний театральний тренінг
— можливість приєднатися до колективу «ГаРмИдЕра»
— море позитивних емоцій

Умови участі в проекті:
1)  Вік  18+
2)  До 11 березня включно прислати заповнену анкету з темою «КАСТИНГ» на адресу garmyder@gmail.com (завантажити анкету — https://db.tt/H1yfgQD5
або http://garmyder.org/wp-content/uploads/2016/03/anketa-garmyder.doc)

3)  13 березня (14:00-17:00) взяти участь у тренінгу-кастингу
4)  У разі проходження в наступний етап  взяти участь у репетиціях гри-читки і виступити 27 березня на сцені театру «ГаРмИдЕр»

Чекаємо на зустріч і яскраву співтворчість!
.
...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.