«

»

Вер
09

13-й театральний сезон відкриваємо з Корчаком і Віткацієм

20 вересня о 19:00 театр «ГаРмИдЕр» відкриває сезон однією зі своїх улюблених вистав – «Сенатом шаленців» Януша Корчака. Саме з нею 6 вересня Луцьк був представлений на Конгресі Східного партнерства у Львові (найбільшій культурній події року).

senat-2015

«Сенат шаленців» — історія про божевільних, які прагнуть змінити світ. У шаленстві їхніх поривань – уся мудрість і усе безглуздя того, що називається ЖИТТЯМ. І єдино-рятівне запитання Сумного Брата, — «чому не любов і співпраця, а сварки, битви, напади, насильство?» — зависає в повітрі рефреном, як те найважливіше, що потребує обговорення.

Крім того, цими днями ми традиційно вшановуємо сучасника і земляка Януша Корчака, одного з близьких нам авторів – Станіслава Ігнація Віткевича. 18 вересня 1939 року він розпрощався з життям, перебуваючи на Україні. Річниці з дня смерті цього письменника і філософа ми присвятимо дійство «Пролог. Віткацій», який перетече у показ вистави.

Вхід: 20 грн
Квитки можна придбати за адресою: вул. Лесі Українки, «Книжковий пасаж», крамниця «Кіт Горошко». Графік роботи: пн-пт — 10:00-19:00, сб-нд — 11:00-16:00. А в день показу вистави — за адресою театру з 18:00
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.