«

»

Жов
05

17 жовтня «Віткацій є / Віткація немає»

17 жовтня о 19:00 театр «ГаРмИдЕр» спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща у місті Луцьку запрошує на другий прем’єрний показ вистави «Віткацій є / Віткація немає», яка відбудеться в обласному театрі ляльок.

witkacij-17

Перший показ відбувся при переповненому вщерть залі й довів немарність чергового нашого експерименту.

За допомогою театральної гри ми прагнули пізнати явище польської і світової культури означене словом «Witkacy» («Віткацій»). У ньому — химерний світ художнього бунтаря і культурного провокатора, великий світ письменника, художника і театрала. Наше входження у світ Віткація розпочалося з місця, де він покінчив життя самогубством — містичного дуба у селі Великі Озера на Рівненщині. Перетікло воно у факти й легенди записані нами від жителів цього села. Далі нас закрутило у містифікаціях навколо життя і смерті Віткація. Щораз автор наполегливо диктував кожен крок у процесі постановки уривків його творів «Бляха муха» (переклад Михайла Барбари), «Дюбал Вахазар» і «Шевці». Крім того, він забороняв керуватися звичною життєвою логікою і врешті забажав бути присутнім у сценічному просторі.

Отак і закрутилася шалена театральна гра. В її основі — документальні свідчення, інтерв’ю  і статті про Станіслава Іґнація Віткевича, а також — цитати, уривки драматичних творів та мотиви фотопортретів і картин самого Віткація. Ця гра є приводом для подальшого проникнення у світ непересічного Художника і великого Містифікатора.

Вистава відбудеться 17 жовтня, о 19:00 у Волинському обласному академічному театрі ляльок , за адресою: вул. Кривий Вал, 18.
Квиток: 20 грн
Квитки можна придбати за адресою: вул. Лесі Українки, «Книжковий пасаж», крамниця «Кіт Горошко». Графік роботи: пн-пт — 10:00-19:00, сб-нд — 11:00-16:00.
А в день показу вистави квитки — за адресою театру з 17:00

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.