«

»

Гру
31

«ГаРмИдЕр-2017»: коротко про головне

«ГаРмИдЕр» дякує усім, хто був з нами цього року:  допомагав, співпрацював, підтримував, критикував, стимулював, довіряв…

2017-й для нас був роком натхненної та часом важкої творчої праці, роком важливих перемог  (переважно над собою та обставинами), боягузливо-дрібних (і від того смішних) зрад та ще й був приправлений мега-шкандалем місцевого розливу.

У 2017-у «ГаРмИдЕр» презентував  3 (три!) прем’єри : форум-спектакль «Казки Ж» (за підтримки «Українського жіночого фонду»), документально-поетичну виставу «Монодії в червоному»(для «Meridian Lutsk» і трагікомедію «Івонна» (за підтримки Генерального Консульства РП в м.Луцьку).


А ще ж були  незабутні: театрально-музичний перформанс «Білим» та гра-читка «Лист у зоопарк»!


Крім прем’єрних вистав грали драму «На полі крові», треш-драму  «Кінь, який їздив верхи» та казку для дорослих «Попелюха».

«ГаРмИдЕр» не раз освоював луцькі  сценічні майданчики поза рідним Луцьким районним будинком  культури, а також  виступив у Сєвєродонецьку, Києві, Запоріжжі, Чернівцях та Коломиї.

А на «Мандрівний вішак» до Луцька приїхали колективи зі Львова, Києва, Сєвєродонецька, Полтави, Запоріжжя, а також з Польщі, Литви та Ірану. І ми дякуємо Департаменту культури Луцької міської ради та усім-усім партнерам, що допомогли нам четвертий раз перетворити місто на театральний майданчик.

Справжнім святом для нас і для глядачів став фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет», до організації якого нас долучило Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.


А ще спільно з цим управлінням, а також за підтримки Британської Ради в Україні ми створили сім відеороликів «Імена Луцька: цікава історія»  (http://garmyder.org/imena-lucka) та долучилися до творення нічної театралізованої екскурсії «Містика і романтика Луцька» (туристична агенція «Патріот»), яка вже визнана однією з кращих в Україні.


А паралельно розвивалася й демонструвала свої перші результати  (чого лишень вартий проект «СковороДіти»!) дитяча театральна студія «ДогориДригом».


У новий рік «ГаРмИдЕр» входить сповненим сподівань на продовження творення об’єднаного мистецького середовища в Луцьку, зачин якому було зроблено під час баркемпу та шоу-кейсу «ЛуцькАrt».

А ще 2018-го «ГаРмИдЕр» готується зустріти своє 15-ліття і мріємо, аби цей рік став роком важливих змін та перетворень.

31 грудня ми розпочали гармидерівським тренуванням, заряджаючись на шалений творчий рік. І з початком січня ми традиційно відкриті до співтворчості й важливих розмов.

Поговоримо у 2018-у!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.