«

»

Бер
17

У день театру запрошуємо в «ГаРмИдЕр»

27 березня в «ГаРмИдЕрі» буде така гра-читка, що «Не мона відержат».

Garmyder_Ne_mona_viderzat_web

Дизайнерка, піарниця, студентка-філолог, майбутній культуролог, «айтішник» і помічник народного депутата були відібрані на кастингу і приєднаються до гармидерівської читки-гри.

01

Цього року будемо імпровізувати з текстом сучасної комедії для дорослих «Не мона відержат» (автор Людмила Тимошенко, за мотивами п’єси М. Старицького «За двома зайцями»).

Ця п’єса  яскрава картинка жлобства і рагулізму, прихованого під маскою «європейського» життя у поліському райцентрі. Кажучи словами головної героїні Ірени Свербизад: «Трансвеститів тут розвели, а якийсь елементарний смєтнік поставити не можуть.»

Знайомтеся із талановитими людьми, які були відібрані на кастингу і також чекають на зустріч із вами 27 березня:

marjana.jpgМар’яна Сорочук, 27 років
pr менеджер та обличчя ТМ «ЧІЧКА», громадський діяч, правозахисник

«У день подачі заявки я вирішила перейти на іншу кар'єрну стежку, згадавши про свою першу творчу освіту режисера. Тож пост у фб про кастинг я сприйняла за своєрідну схвальну посмішку долі та перший крок у напрямку нової професії. Зважаючи на значимість мого кроку по зміні професійного шляху, голова моя була, м'ягко кажучи, забита різноманітними питаннями. Проте, після кастингових зарядки, танців, співів... всі пазлики стали на свої місця і погляд на життя порожевів.»

pyza.jpgОлександр Пиза, 50+
помічник народного депутата

«Кастинг  то як участь в Олімпійських іграх. Безперечно і призове місце важливе, але участь  не менш захоплююча подія. Насправді такий перформанс із „старенькими“ і новенькими  дуже цікава психоделічна і філософська річ. Дає зрозуміти складність та багатогранність професії актора.
А найголовніше – можливість пірнути, чи хоч трошки доторкнутися до цього хмільного стану Of acting!»

marija.jpgМарія Салаган, 20 років
студентка-філолог, громадська діячка

«Завжди намагаюся пробувати для себе щось нове, а оскільки подобається грати на сцені (в школі та університеті часто брала участь у різних постановках, конкурсах), то вирішила прийти на цей кастинг і спробувати  раптом вийде і мене відберуть. Кастинг насправді був крутий! Я отримала від нього багато позитиву і вже навіть цей етап цілком задовольнив мене емоційно. Тобто, якби я не отримала б ролі, то лише сам кастинг став би для мене цінним досвідом, бо допоміг навіть у переосмисленні деяких життєвих позицій і ставлення до певних речей. Якщо коротко  це був для мене непоганий катарсис. І за це я дуже вдячна.»

dima.jpgДмитро Цюпа, 18 років
студент-культуролог

«Мені посилання на цей набір кинула дівчина, нам обом стало цікаво, що з того вийде у мене. По-друге, мені викладатимуть в „універі“ сценічну майстерність, а я хочу навчитися не боятися сцени і говорити на публіку.
На кастингу отримав величезний заряд позитивних емоцій, енергії і бажання прийти знову. Трішки притупилося почуття скутості серед людей, було зроблено перший крок до подолання тремору перед виступами.»

olesja.jpgОлеся Бачинська, 25 років
графічний дизайнер

«У мене в житті таких розширених зіниць не було, як після кастингу!!!! Зрозуміла, що значить „сміх народжується у грудях“  це круто!!! Опісля сього чудового дійства ти розумієш скільки лушпиння набрався від людей. „Я“ стає ближче, явніше.
Ще я хотіла вам подякувати!» (прим.  Олеся зголосилася створити афішу для гри-читки)

artem.jpgАртем Угонь, 22 роки
працівник IT-компанії

«Я хотів познайомитися з цікавими та творчими людьми і збагатити свій внутрішній світ новими враженнями і спробувати себе у якості актора. Я отримав масу позитивних вражень та можливість поглянути на себе зі сторони. Кастинг дозволив зрозуміти себе краще. Йдучи на першу зустріч, я не думав, що настільки скутий емоційно і тілесно. Актори „ГаРмИдЕра“, за котрими я спостерігав зі сторони, не соромилися виражати свої емоції і почуття. Кастинг надав мені можливість побачити свої глибинні бар'єри, котрі заважають мені бути відкритим для світу і повністю віддаватися людям емоційно.»

27 березня о 16:00 чекаємо вас у Луцькому районному будинку культури
(вул. Ковельська, 56)

Вхід вільний
(але символічний внесок на створення нової вистави – вітається)
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.