«

»

Січ
23

28 і 29 січня — прем’єрна треш-драма від «ГаРмИдЕра»

kin-01«Я люблю фільми про гарненьких жіночок: як вони танцюють, як співають, як вони не живуть і як вони не с*руть. Тому мені взагалі цей фільм не сподобався. Фільм про коней, коня, хіба мене обходять якісь коні! Наголошую, що це моя суб’єктивна думка, бо фільм я не дивилась…» — каже одна з героїнь прем’єрної вистави «Кінь, який їздив верхи».

Якщо ви з нею солідарні НЕ приходьте у «ГаРмИдЕр» 28 чи 29 січня о 19:00 і НЕ дивіться треш-драму «Кінь, який їздив верхи». Вона створена за п’єсою культової польської авторки Дороти Масловської «Все у нас гаразд» і в українському перекладі А. Бондаря грається вперше. А стало можливим це завдяки підтримці Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

Підміна цінностей та втрата ідентичності — це універсальні проблеми, як польського, так і українського суспільства. Процес їх переживання є чи не єдиним шляхом  до вирішення. Тому ми пропонуємо вам сісти в коло й підготуватися до провокацій і навіть справжнього трешу.

kin-2017

Режисер — Руслана Порицька;
Актори — Анастасія Горобець, Валерія Линник, Марина Ткачова, Алла Доманська, Олексій Стаднюк, Петро Дмитрук, Артем Угонь;
Відео — Олексій Стаднюк, Алла Доманська;
Художник та звукорежисер — Павло Порицький;
Технічне забезпечення — Петро Дмитрук, Роман Яцун, Олександр Зінчук, Дмитро Безвербний.

Вистава відбудеться 28 і 29 січня  о 19:00 у Луцькому районному будинку  культури (вул. Ковельська, 56). Ціна квитка: 30 грн.

Квитки можна придбати в «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку» за адресою: вул. Паркова, 5; з 11:00 до 21:00.
Довідки: 099-740-02-76


.

1 коментар

  1. Ігор коментує:

    Який високий рівень вистави !!! Ви мега молодці. Просто в шоці ! Цю виставу можна дивитись і дивитись дуже багато разів і знаходити нове нове і нове. За раз її не осягнути ! Які декорації незвичні, гра з залом вау. Такої вистави я ще не бачив, перевернули голову))) !

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.