«

»

Лют
18

3 роки «ДогориДриґом» у «Гармидер ангар-stage»

Театральна майстерня «ДогориДриґом» запрошує на прем'єри! До свого 3-річчя студійці театральної майстерні підготували чотири нові вистави.

23 лютого о 12:00 школярів та дорослих чекають на соціальній драмі-фантазії «Морське». Є кілька причин, щоб прийти. По-перше текст сучасної української драматургині Людмили Тимошенко надзвичайно актуальний. Про неприйняття іншості, булінг у школі та інші гострі теми авторка говорить символічно і точно водночас. Сама драматургиня також приїде на виставу юних акторів і опісля вистави буде нагода поспілкуватися з нею, в тому числі про її драматичні твори, які не раз були високо оцінені на конкурсах.

По-друге, режисерська робота Руслани Порицької, пластичні рішення Юлії Варченко та правдива гра юних студійців обіцяють у результаті гостру та зворушливу виставу, про яку напевне хотітиметься говорити.

Крім того, 23 лютого о 16:00 запрошують на виставу старші студійці, разом із постановниками Павлом Порицьким і Юлією Варченко. Казка для малих дітей і великих дорослих «Пан Лампа» Маліни Пшеслюги це життєствержуюча, бешкетна та неймовірно естетична історія, що провокує перевернути усе догори дриґом та по-справжньому порадіти Життю, разом із дивакуватими персонажами вистави.

Наступного тижня — 1 березня театральна майстерня «ДогориДриґом» продовжує відзначати своє 3-річчя прем'єрами.

1 березня о 12:00 найменші студійці разом із наставниками Павлом Порицьким та Юлією Варченко запрошують на виставу для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «У пошуках героя» (за мотивами п‘єси Тетяни Киценко). Із дітьми трапляється неймовірна пригода – за умовами квесту вони мусять знайти справжнього героя для порятунку їхнього міста. Й коли і книжкові герої, й герої мультфільмів виявляються безсилими і здається, що все пропало, рятівник знаходиться... Прийдіть, щоб дізнатися хто це.

А 1 березня о 16:00 на сцену «Гармидер ангар-stage» вийдуть найстарші студійці, які минулоріч вразили виставою «Кульбабове вино». Їх нова вистава «Марвін», за п'єсою сучасної польської авторки Марти Гусньовської, створена Русланою Порицькою у тандемі з пластиографом Юлією Варченко у форматі театральної гри. «Марвін» смілива, іронічна та зворушлива історія про динозавра, який чекає що от-от має вимерти... Ця історія про наші страхи, про невміння жити «тут і тепер» і здійснювати мрії. «Марвіна» обов'язково потрібно подивитися, щоб надихнутися жити на повну! Створено виставу за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

Вхід на усі вистави — благодійний внесок.
Покази відбуватимуться у «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9).

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.