«

»

Кві
02

8 і 9 квітня — театральні вихідні

«На полі крові» це драматична історія про людину, яка стала символом цинічної зради. І напередодні Великодня «ГаРмИдЕр» пропонує вислухати сповідь… Юди. У час, коли людей все так же «продають немов товар» — це важлива розмова (розмова із собою).

Геніальний текст Лесі Українки надзвичайно глибоко осмислюють і точно доносять – Юрій Моклиця (у ролі Юди) та Дмитро Безвербний (у ролі Прочанина). Наповнює атмосферою виставу Хор (Алла Доманська, Марія Доманська, Оксана Бречко). Із кожним показом вистава обростає новими важливими деталями, що свідчить про її живу структуру. Та найважливіше дійство відбувається в глядацькій залі. Це засвідчив нещодавній показ у Сєверодонецьку. Вистава «На полі крові» була відібрана з-поміж 32-х заявлених спектаклів для показу на фестивалі «Східний ExPress» викликала емоційну реакцію місцевих жителів та гостей фестивалю і отримала чимало схвальних відгуків.

Ми чекаємо вас «На полі крові». Буде оголено та драматично!
9 квітня, 18:00, Луцький районний будинок культури.
Квиток: 30 грн.

Квитки можна придбати в «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку»
за адресою: вул. Паркова, 5; з 11:00 до 21:00 або перед початком вистави.
Довідки: 099-740-02-76.

na-poli-2017-web
А 8 квітня о 17:00 у Луцькому районному будинкові культури аматорський театр із Володимира-Волинського «Різнобарв’я» представить виставу «Самогубство самотності». Автор — Неда Неждана. Постановка — Лариси Половньової.

Володимир-Волинські театрали запрошують лучан до знайомства!
Вхід — вільний.
volodymyr
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.