«

»

Вер
23

Відкриваємо театральний сезон з любов’ю…

Дорогі наші луцькі глядачі, ми з вами не бачилися майже 4 місяці й мусимо зізнатися, що вже таки добряче засумували. Саме ви, вимогливі й прихильні водночас, є нашим найбільшим стимулом до творення нових вистав.afisha-love
У час театральних канікул ми творчо працювали, випробовували себе перед іншими глядацькими аудиторіями та перед поважним журі й робили відповідні висновки, щоб ставати кращими.

Сподіваємося, що нові вистави, які ми представимо у новому сезоні, вас не розчарують. Нагадаємо, що ми готуємо доволі жорстку документальну виставу «Юзери» й глибоку та ліричну драму «Валентинів день». Звісно ж, протягом сезону ми запрошуватимемо вас і на свої репертуарні вистави.

Однією з них — речитативно-пластичним дійством «Містерія любові» ми відкриємо свій 8-й театральний сезон. Цю виставу ми нещодавно возили на Відкритий (міжнародний) театральний фестиваль на Київщині, де журі визнало її найкращою режисерською роботою, а також присудило 1-е місце в номінації «Краща вистава».

Отож, 1 жовтня (субота), о 19:00, в Луцькому районному будинку культури (вул. Ковельська, 56) речитативно-пластичне дійство «Містерія любові» (автор сценарію — Руслана Порицька).
Вхід — 15₴
Квитки можете забронювати за телефонами: 097-671-78-95, 099-740-02-76 або придбати перед початком вистави.

Із нетерпінням чекаємо на зустріч із вами!

Подія у «Фейсбуці» — fb.com/event.php?eid=277861325576636
Зустріч «Вконтакті» — vk.com/event30497269
.

7 коментарів

 1. Delfira коментує:

  Вчора вперше була на вашій виставі, хоча уже давно збиралась. Було цікаво, яскраво, хвилююче. Отримала задоволення і просто смакувала кожною хвилиною перегляду! Хотіла б використати ваші фото (з прем*єри) для написання статті для власного сайту, то вирішила спитати дозволу. Якщо можно, то я «позичу» їх вас.

  1. «ГаРмИдЕр» коментує:

   Дякуємо за теплий відгук. Наші фотографії з прем’єри використати можна. Як напишите статтю — надсилайте посиланнячко

 2. алєхандро коментує:

  а коли будуть наступні вистави? чому так рідко відбуваються?

  1. Руслана Порицька коментує:

   Алєхандро, щоб відповісти на ваше питання треба статтю написати) Якщо коротко — наш театр любительський і всі наші учасники, включно із керівником, ні копійки не отримують за виступи. Отже, вони всі на повній зайнятості на інших роботах. Тому важко виступати частіше. А ми б з превеликою радістю)))

 3. алєхандро коментує:

  Дозволю собі вам дорікнути. Але саме на вашій відповідальності лежить розвиток театральної справи в Луцьку. Думаю, ви знаєте історію, знаєте, що в нас працювали учні відомих українських театралів. Ще до Другої світової в місті діяв Великикй і Малий театри. А зараз , виходить, тільки один — драм. Ну, і ляльковий. Але хочеться більшого! Так що я вам від усього серця бажаю вдачі, щоб ви збиралися і творили для нас вистави, а для міста — театральну історію. Бо хто ж як не ви?) На вас відповідальність! Шкода, що вам не вдається заробляти гроші за улюблену роботу. Може, підвищити ціну? З радістю платив би так, як на вистави у драмі, аби ви працювали.

  Успіху!

 4. Руслана коментує:

  Дорікання приймаються :) Будемо працювати. Поки що — 30-е жовтня, 11:00, Ковельська. 56 — напівзакритий показ «Містерії любові» (для делегації). Втім, місця вільні будуть, тому запрошуємо й вас. 6-го листопада — в Рівному, 12-го — в Галереї мистецтв (Луцьк). Так що колесо потрохи крутиться. Далі будемо інформувати.

  1. алєхандро коментує:

   ех, запізно прочитав, а в рівне не поїду. будемо цілитися на 12-те в галереї!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.