«

»

Тра
20

«ГаРмИдЕр» на фестивалі сучасного мистецтва «Art Territory»

«ГаРмИдЕр» черговий раз виходить за межі театру, щоб провітрити свого улюбленого «Мандрівного вішака» і ще раз довести, що театр це не приміщення, а та атмосфера, що твориться в процесі дійства.

23 травня ми запрошуємо вас на дві зустрічі. О 13-й годині на вул. Плитниця (біля колишнього Кінотеатру «Батьківщина») «ГаРмИдЕр» презентує епатажний перформанс «Вивішування спогадів із «Мандрівного вішака». Його результатом стане фотовиставка (більшість світлин — Павла Березюка), яка покличе лучан у спогади про театральний фестиваль, на якому колективи з 5-и країн проміняли затишні театральні зали на задвірки, недобудови, підземелля. Перформанс буде із присмаком музики із очікуванням відповідей на запитання: «У якому нетеатральному місці Луцька вам уявляється театральне дійство?» І можливо восени пан Мандрішак поставить свого вішака саме в цьому місці й представить чергове незвичне театральне дійство.

23 травня о 22:00 чекаємо на вас біля Міськради (з боку вулиці Кривий Вал). Зелений острівок поміж міських декорацій стане нашим майданчиком для гри, отож можете захопити з собою пледи і щось для зручного сидіння на траві.

Наша нова вистава «Епіфанії» за творами легендарного Імантса Зіедоніса це запрошення кожному пройти разом із акторами своєю власною життєвою стежкою і подивитися на речі з іншого боку. Кожна «Епіфанія» — це лікувальний сеанс або ж виклик до відвертої розмови з собою. Зрештою, «Епіфанії» — це те, що вам обов’язково варто почути й побачити! Тим паче, що навряд чи вам доводилося раніше бачити виставу, оповиту атмосферою вечірнього Луцька.

І нарешті 24 травня о 22:00 на Театральному майдані театр «ГаРмИдЕр» презентує відеопроект «Поетичний PLAYer». Нам дуже захотілося, аби якісна, сучасна за духом та несправедливо маловідома українська поезія отримала шанс бути почутою … і побаченою широким загалом. Перший відеовірш було створено гармидерівцями разом із оператором Сергієм Бєловим. Ми впевнені, що час відеопоезії настав і далі обов’язково буде…

Art Territory»
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.