«

»

Бер
16

AtmAsfera в Луцьку

На сайті стартує рубрика «Новини друзів».
Із задоволенням інформуємо про візит до Луцька гурту, який обов'язково потрібно почути!

AtmAsfera-Afisha

26 березня (субота) 2011 р.
м. Луцьк, арт-кафе «Стоп Кадр» (на території Адреналін Сіті)
в рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому «Integro»
з великим сольним концертом виступить гурт AtmAsfera (world music, ethno, Україна).

Початок — 19:00
Закінчення — 21:30

Вхідні квитки:
40 грн. — передпродаж
50 грн. — в день концерту
Інформація про купівлю квитків — www.dark-lutsk.com

26 березня, в арт-кафе «Стоп Кадр» гурт AtmAsfera в рамках всеукраїнського концертного туру подарує відвідувачам величезний заряд позитиву та енергії, масу гарної музики та незабутніх вражень, презентувавши свій новий альбом «Integro».

Назва «AtmAsfera» складається з двох слів: «атма», що у перекладі означає «особистість» і «сфера» — це те, що її оточує. У цілому, ця назва розповідає про те, що оточує особу – її зовнішній та внутрішній світ, а також почуття.

«AtmAsfera» — це і фолк, і етно, й інструментал з елементами сучасної музики, i (куди ж без цього?) елементи року. Втім, завжди можливі зміни, бо ж самі учасники гурту не обмежують свою творчість жодними стилістичними рамками чи стереотипами — просто намагаються виразити за допомогою музики почуття, емоції та інтонації свого внутрішнього світу. Єдине, що завжди залишається незмінним — емоційне наповнення виступів. «AtmAsfera» — музика любові. Музика, яка пробуджує в серці любов, котру шукає кожен з нас.

За п'ять років творчої діяльності «AtmAsfera» дала близько 500 концертів. Гастрольну історію гурту важко вмістити на одному аркуші, та й для чого? Краще прийти і стати учасником цієї історії, залиши в своєму серці незабутні спогади та знайти в ньому любов.

Гурт AtmAsfera — 4-ри разові учасники фестивалю Woodstock (Польша), володарі премії Zlatuj Bochek (Польша), учасники фестивалів«The Global Battle of the Bands – 2007» (Лондон), «CrossDrumming» 2007 (Польща), «Ethno Cross» 2008 (Польща), «Ursus» 2008 (Польща), «II Praski Piknik Rowerowy» – 2008 (Польща), «Пустые Холмы» — 2009 (Росія), «Norwegian Grand Prix» — 2009 (Норвегія), «Molde-jazz» — 2009, 2010 (Норвегія), «Ostroda Folkowo festival» — 2010 (Польща), «Rozsypaniec Festival» — 2010 (Польща), «Sari Festival» — 2010 (Польща).

www.atmasfera.com
www.myspace.com/atmasfera
www.facebook.com/atmasfera
vkontakte.ru/club725477

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.