«

»

Січ
15

Другий прем’єрний показ «Ау!!! Сказане мільйонам»

Шановні глядачі! Новина про перший показ вистави «АУ!!! сказане мільйонам» викликала жваве обговорення в інтернеті.

au-2012

Акторам ставили діагноз:
«шизофренія в стадії дибілізму»
.
Театр називали

«провінційною шарашкою»
.
А ще бідкалися:

«Дожились до масового дибілізму, і вважають це за мистецтво»
.
Й навіть плювалися:
«Фотографії огидні і йти на спектакль, щоб побачити це, або щось подібне в „реалі“, бажання нінайменшого».
Але було досить думок і такого роду:
«Театр має йти в ногу з часом і відображати сучасний стан, настрої суспільства, що, на мою думку, вдало зробив „Гармидер“. „АУ!“ Прокиньтеся! Це ми такі, герої в інтернеті, в житті боягузи…»*


Ми ж про свою виставу хочемо сказати лише таке:
«Ми довго і нахабно порпалися в україномовному інтернеті. Ми нависмикували з нього цілу купу нісенітниць, важливих та відвертих речей і навіть істин. Будьте уважні, може, нам трапилися і ваші записи у інтернет-щоденнику, твітері чи на якому із форумів й ми зробили їх частиною нашої документальної вистави. Наголошуємо! Ми нічого не змінювали у знайдених текстах, лише компілювали і вкладали у вуста створених у «Гармидері» героїв. Отож, не тримайте на нас зла, якщо ми таки озвучимо щось ваше – сокровенне. Не ображайтеся, якщо подамо ваші слова під небажаним соусом. Хіба ви не знали, що сказане в інтернеті — це сказане мільйонам?»

Отож, запрошуємо вас 22 січня (неділя) о 18-й годині оцінити новий експеримент театру-студії «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури — постановку в жанрі вербатім** — документальну виставу «АУ!!! сказане мільйонам»

Застереження!
 — вхід особам до 16 років заборонено
 — текст подано без цензури та літературного редагування

Другий прем’єрний показ вистави відбудеться за адресою:
м. Луцьк, вул. Ковельська, 56, Луцький районний будинок культури
(колишній к-тр «Мир»)
Вхід: 15 грн
Квитки можна забронювати онлайн або придбати перед початком вистави

Фотографії з першого прем’єрного показу 17 грудня 2011 р. —
http://garmyder.org/au-premjera-foto/

*Усі цитати подані без редагування.
**Вербатім (від лат. verbatim — дослівно) — документальний театр, який у останні десятиліття здобув популярність в Європі. Вистави театру вербатім повністю складаються з реальних монологів чи діалогів звичайних людей, які відтворюються акторами.
.

3 коментарі

 1. Tarikk коментує:

  Нарешті дочекався!!! На перший прем'єрний показ не вдалось потрапити попри все бажання, на цей — точно іду )))

 2. Оксана коментує:

  На премєру не потрапила, вчора вдалося...

  Враження неоднозначні — і цікаво, і соромно... Соромно за всіх нас — інтернет-юзерів... Тому що власне такими ми є, як би ми не старалися у реалі виглядати краще. А якщо врахувати, що до інтернет-юзерів можна зарахувати половину населення країни(можливо, й більше), то стає просто моторошно... Вистава на часі та, попри активний сміх в залі, зовсім не комедійна... Дякую!

  Щодо гри акторів — не все вдається, але бажання та енергетика, щирість перекривають цей непрофессіоналізм. Саме з цієї причини і відвідую ваші вистави — бо ви живі і натхненні!

 3. Yuka коментує:

  Мені теж учора дуже сподобалось. Після вистави було бажання повидаляти усі свої профілі у соц. мережах... Пригадую, що таке ж було після тренінгу по безпеці в Інтернеті :-) Якби у Луцьку лікували від інтернет-залежності, то пацієнтів треба було обо"язково запрошувати на вистави.

  Іще одним сюжетом для документальної вистави можуть бути розмови в маршрутках. Вчора дорогою додому, в роздумах, в маршрутці був театр: молода пані всю дорогу розмовляла по тел., до розмови я не дослухалась, чула лише «тіпа да, кльово-кльово». Жіночка десь із задніх сидінь не стрималась і вигукує: вимкни телефон, уже вся маршрутка знає, що тобі снилось! І таке ж трапляється дуже часто :-) Чим не театр?..

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.