«

»

Вер
13

Юні грузини розкажуть про «Беслан»

Довгу дорогу із Тбілісі до Луцька подолають юні актори театру «Tetrali» разом із режисером Лашею Гогніашвілі, аби взяти участь у фестивалі «Мандрівний вішак» та показати свій погляд на моторошну і суперечливу історію про терористичний акт.

beslan
Грузинському театру 18 років. За цей час його учасники поставили чимало спектаклів, отримали ряд нагород, взяли участь у багатьох фестивалях. Однак, до України вони приїдуть вперше. Отож, вистава «P. S. Беслан» стане українською прем’єрою. Зіграють її 27 вересня о 20-й годині у спортзалі, який, можливо, схожий на той горезвісний спортивний зал 1-ї школи, де дві з половиною доби терористи в нелюдських умовах утримували заручників.

Розташований сценічний майданчик у приміщенні ДЮСШ «Олімп» по вулиці Данила Галицького, 33а, яке в першу чергу відоме як колишня Велика синагога, побудована 1620 року.

Отож – сакральність місця, яка передається крізь століття, реалістичність «декорацій» та випробуваний на багатьох сценах спектакль повинні стати тим трикутником, у якому глядач переживе та переосмислить щось власне, аби стати людянішим.

Партнери фестивалю:
Організатори фестивалю:
  • Луцька міська рада
  • Управління культури Луцької міської ради
  • Народний аматорський театр-студія «Гармидер» Луцького РБК
  • ГО «Асоціація розвитку туризму Волині»
За підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк»

logo-fond
.
.
.
.
.
.
.


Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.