«

»

Бер
31

День театру без масок та гриму

Щороку 27 березня «гармидерівці», як і всі затяті театрали, збираються разом, щоб відзначити Міжнародний день театру. Цього року спробували формат домашньої вечірки. Вбралися усі теж по-домашньому. Милі капці, зворушливі шкарпетки і навіть піжами та рушники. Відмовився дотримуватися «дрес-коду» лише найменший 3-річний гармидерівець. Вірослав категорично заявив, що на свято треба вдягати шаровари і вишиванку.

Із дому принесли переважно приготовану власноруч смакоту (щось зі свого улюбленого). Було усе: від дивовижного домашнього пирога Марійки Шепелюк до пікантних суші Оленки Телючик. Та смакувати усім цим почали тільки після роздачі нагород премії «Золотий козел» (проводиться вже 4-й рік поспіль). Алла Доманська доповнила цю традицію герметичного стьобу зачитуванням зворушливих одкровень гармидерівців, написаних у день театру року 2009-го. По тому всі написали яким бачать «ГаРмИдЕр» через два роки, щоб прочитати те все на день театру в 2013-у :) .

Неймовірний ажіотаж викликали фотопрезентації на тему «Я до „ГаРмИдЕра“».
Позитивні емоції накривали хвилями — від ляльок Тані Должко, рукотворів
Олі Михайлової
та Оксани Бречко, ескізів Павлика Порицького та дитячих малюнків Анжеліки Арутюнян, гри на фортеп'яно Діми Безвербного та співу Юрца Малунова (і всіх нас біля нього :) ). І звісно — від зворушливих та пікантних, незнаних досі історій про кожного з нас.

А Ярик Пшеничний створив свою емоційну фотоісторію свята, якою ділимося і з Вами!
.

3 коментарі

  1. Loshkas коментує:

    А-а-а-а! Жаба гризе, шо не змогли бути.

  2. «ГаРмИдЕр» коментує:

    Ще свілини зі святкування від Андрія Михайлова — «Смачний день театру»

  3. Lilit коментує:

    М-да, жаба-таки могутньо покушує

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.