«

»

Бер
24

День театру в Гармидер ангар-stage: абсурдна драма і життєствердні пісні

27 березня о 18:00 у Міжнародний день театру «Гармидер» вперше з часу оголошення карантину проведе подію у «Гармидер ангар-stage». Це буде трансляція прем’єри вистави без акторів за п’єсою «Дихання» («Breath», 1969 рік) класика абсурдизму, Нобелівського лауреата Самюеля Беккета.

Ідея, концепція – Руслана Порицька
Звук – Ігор Михалевич
Світло – Павло Порицький
Відеорежисура, візія – Юлія Яцун
Адміністрування – Оля Валянік

«Ця найкоротша в історії світової літератури п’єса пояснює Беккетове сприйняття життя як короткого періоду між першим та останнім подихом на землі. Його художнє висловлювання порівнюють із звуковим еквівалентом поламаного годинника Далі, який постійно спізнюється або зісковзує зі столу чи висить на дереві.

Беккет – це поет ізоляції, а його твори наділяють надреальною безмежністю, яка криється в реальній обмеженості. Мабуть тому висловлювання саме цього автора видалося нам співзвучним стану суспільства, яке спинилося, затамувало ПОДИХ перед пандемією.»

Цей перший і останній показ постановки п’єси Самюеля Беккета «Подих» «Гармидер» присвячує тим, хто посвячений у таїнство першого вдиху й останнього віддиху – лікарям та медичним працівникам.

А із останнього акорду тиші вистави виплинуть ясні пісні життя чудової Марі.

Будемо щасливі розділити вечір Міжнародного дня театру з вами й отримати побажання та відгуки. Трансляція відбуватиметься на FaceBook-сторінці «Гармидер ангар-stage» 27 березня о 18:00 – https://www.facebook.com/angarstage/

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.