«

»

Лют
12

Театральна студія «ДогориДриґом» святкує 1-й день народження і підбиває підсумки

Рік дитячої театральної студії «ДогориДриґом» — це знайомство з театром майже двох сотень дітей, більшість із яких влилися в колектив студії.


Це неймовірно цікаві й захоплюючі пригоди під час занять. Це шалений потік творчості, результати якої не змушують себе довго чекати.


Діти розпочинають із виступів перед своїми рідними та друзями на імпровізованій сцені студії.


За свій перший студійний рік маленькі та юні актори вже спробували себе на різних сценах Луцька. 5 випускних вистав на сцені Луцького районного будинку культури стали успішно складеним екзаменом основ акторської майстерності.

Виступ на сцені театру ляльок — ще одна успішна проба своїх сил.


Вихід перед великою аудиторією на сцені Театрального майдану — це справжній виклик для уже досвідчених акторів.


А сцену обласного музично-драматичного театру пробували освоїти найдоросліші.


За рік роботи студії вихованці взяли участь у багатьох заходах міського й обласного значення. Скажімо, на шоу-кейсі «ЛуцькАrt» публіку зачарували юні актори в образах мімів.

Презентацією проекту «Сковородіти» учні відзначили 95-у річницю з дня народження Григорія Сковороди.


Крім того, діти представили дійство «Зіронька святого Миколая», а також долучилися до засвічення головної ялинки Луцька.
Пам’ять полеглих у бою під Крутами вшанували композицією «Крути».


Також студійці знялися у відеопроекті «Імена Луцька» (http://garmyder.org/imena-lucka/).

Закономірно тісною була співпраця з театром «ГаРмИдЕр». У ній народилися дві відеопоезії в рамках проекту «Поетичний PLAYer» — за творами Тараса Шевченка (http://garmyder.org/shevchenko-dohorydrygom/) та Лесі Храпливої (http://garmyder.org/100-richchja-krut/).

А ще діти взяли участь у перформансі з нагоди відкриття Міжнародного фестивалю театрів за межами театру «Мандрівний вішак».

Таким був наш перший рік у публічному просторі. Однак найголовніші звершення творилися таки в закуліссі. Діти ставали впевненішими, розкривали все нові й нові можливості своєї акторської природи.

І це дає підстави наставникам будувати амбітні плани щодо майбутніх постановок та проектів.

«Святкуючи свій перший день народження, ми щиро дякуємо батькам наших студійців та усім, хто нас підтримує і допомагає рухатися вперед! Разом із вітаннями та побажаннями очікуємо порад та пропозицій щодо подальшого розвитку. А ми в свою чергу обіцяємо появу нових цікавинок у роботі студії!»

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.