«

»

Сер
21

Драматичний та еротичний перформанс на фестивалі «Мандрівний вішак»

vishak-heder-2017

Наші гості з Сєвєродонецька — творча майстерня «Art&Гарт» — театральне явище, яке обов’язково варто спробувати осягнути. Цей колектив сповідує Театр об'єктивного мистецтва. Його теоретична і практична база — праці та практика Георгія Гурджиєва, Леся Курбаса та Юліуша Остерви, Пітера Брука і Єжи Гротовського.

Створено ТМ Art&Гарт у Луганському інституті культури і мистецтв 2004-го року на основі естетичної програми театрального режисера і педагога Олександра Шмаля. З перервами Майстерня проіснувала в Луганську до весни 2014-го року. Їі бурхливе відродження відбулося у Сєвєродонецьку наприкінці 2016-го року. За рік Театр випустив 8 прем'єр! Серед них – драма «PinkFroyd», яку актори привезуть на фестиваль «Мандрівний вішак». Поставила її випускниця акторського курсу Олександра Шмаля.

Режисерка, данс-перформер і актриса Олена Сердюк створила перформенс за п'єсою Олександра Шмаля в дуеті з одним із кращих акторів Театру Антоном Федоровим. «PinkFroyd» — історія ніжна і драматична, легка й еротична водночас. Афористичний текст, тонкий і чорний гумор у горнилі захмарних почуттів.

Зануритися у атмосферу спектаклю 15 вересня у Луцьку допоможе місце – підвальне приміщення Волинської обласної друкарні (просп. Волі, 27)

Очікуймо незвіданих емоцій на фестивалі «Мандрівний вішак»!


Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

За підтримки:

  • Волинська обласна друкарня druk.volyn.ua

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.