«

»

Сер
31

Дуже побутова драма для дорослих на фестивалі «Мандрівний вішак»

header

У далекому 2006-у, на початках «ГаРмИдЕра», були ми на театральному фесті у Львові, де побачили харківський театр «Публіцист» й були щиро захоплені їхньою яскравою постановкою. Не пройшло й 10 років, як «Публіцист» їде до Луцька уже на наш фестиваль — на «Мандрівний вішак».

Театр-студія «Публіцист» був заснований 1983 року як простір для вільного мислення та самовираження в театралізованій формі. У радянські часи «Публіцист» ігнорував цензуру і радянську пропаганду, звертаючись у своїй творчості до поезії Висоцького, драматургії Платонова, абсурду Іонеско. У незалежній Україні театр працює з харківськими сучасними авторами та ставить класику світової літератури.

На «Мандрівний вішак» харківські театрали привезуть свою найсвіжішу роботу — дуже побутову драму з позначкою 18+ «Десь там і біля» («Где-то и около») за п’єсою одеського драматурга Ганни Яблонської, яка 5 років тому, в свої 30 років, загинула внаслідок теракту в аеропорту Домодєвово.

У «Публіцисті» стверджують, що найкраще про їхню виставу говорить цитата з Достоєського: «Хочется воздуха, воли, свободы; но вместо воздуха и свободы бродишь один без цели по засыпанным песком и известкой улицам и чувствуешь себя как бы кем-то обиженным — право, ощущение как будто похожее. Известно, что половина горя долой, лишь бы подыскать кого-нибудь виноватого в нем перед вами, и тем досаднее, если подыскать решительно некого.»

promo-publicist2

 

Вхід вільний

Увага!  18+

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Управління культури Луцької міської ради

Партнери:

  • Луцький районний будинок культури
  • Рекреаційний комплекс «Рестпарк» restpark.com.ua
  • Культурно-розважальний центр «Адреналін сіті» adrenalin.lutsk.ua
  • «Printing Lutsk» друк реклами та інтер'єру
  • Компанія-виробник та постачальник торгового обладнання
    «Модерн-Експо» facebook.com/ModernExpoGroup

partners-2016

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.