Драбина

Міжнародний театральний фестиваль «Драбина» проводиться серед альтернативних, експериментальних, недержавних, незалежних та аматорських театральних колективів з України та з-за кордону.

Гасло фестивалю: «Сучасне покоління. Час. Простір. Власна візія».

Проект ґрунтується на прнципах вільного творчого пошуку нових мистецьких форм на основі діалогу між низкою мистецьких напрямків, об’єднаних навколо театру. «Драбина» передбачає інтерпретацію молодими людьми сучасності за допомогою сценічного мистецтва. Фестиваль пропагує відмови від обмежень у мистецтві й створює простір для якнайповнішого висловлення ідей, експерименту.

Мета — створення сприятливих умов для розвитку українського недержавного альтернативного й експериментального театру через виступи театрів та налагодження комунікації та співпраці між театрами з різних регіонів України та з-за кордону.

Для участі в фестивалі арт-директори фестивалю та запрошені експерти оберають 5-12 театральних постановок на підставі відбіркового туру. На фестивалі присутні театральні та арт-критики, культурологи, спеціальні гості, які беруть участь у відкритих дискусіях в межах круглих столів, критичних обговорень і творчих зустрічей.

Програма фестивалю складається з позаконкурсної (запрошені організаторами гості та спеціальні гості) та конкурсної. Конкурсна програма передбачає нагородження в п'яти номінаціях — «Краща театральна композиція», «Кращий актор», «Кращий режисер», «Приз глядацьких симпатій» (переможці визначаються рішенням журі), «Спеціальне вирізнення» — приз від оргкомітету за найкращу інтепретацію гасла фествиалю та актуальність постановки.

Під час фестивалю відбуваються різноманітні акції для гостей та учасників фестивалю (майстер-класи, читки, п'єс, творчі зустрічі, презентації, круглі столи, лекції та екскурсії).

У межах фестивалю діють проекти: фотоконкурс «Фотоп’єса», відео-проект «Відеосцена», літературні читання «Пожежна драбина», конкурс драматичних творів «Драма на драбині».

Сайт фестивалю:   drabyna.lviv.ua

  • «Spelesprieks»
  • «Mazoji Melpomene»
  • «Натхнення»
  • «Vivus Fabula»
  • «Pro-contra»
  • вверх сторінки

    Залишити відповідь

    Ваша електронна адреса не буде опублікована.