Натхнення

Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасних молодіжних театрів «Натхнення» проводить фестиваль Донецький міський центр мистецтв «ЕкоАрт» за грошової підтримки міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

Ідея проведення фестивалю полягає у формуванні сучасних прогресивних форм українського театрального мистецтва, втіленні нових бачень культури соціально активної молоді, культурному обміні творчими досягненнями між молодими людьми з різних регіонів України.

Обов’язкова умова фестивалю-конкурсу — використання творів виключно українських авторів. При цьому вистави можуть бути у будь-якому жанрі, який обере для себе творчий колектив.
Мета і задачі фестивалю-конкурсу: привернення уваги молоді до традицій української культури; популяризація молодіжного театрального мистецтва в Україні у будь-яких його проявах; виявлення і підтримка обдарованих, талановитих молодих людей, об’єднань і колективів; підвищення престижу українського театру, театрального мистецтва у молодіжному середовищі.

Виступи конкурсантів оцінюють професіонали, видатні діячі культури і мистецтва: актори, режисери, композитори, представники засобів масової інформації, шоу-бізнесу. Журі оцінює конкурсантів відразу після закінчення виступів і визначає переможців (лауреатів І, ІІ і ІІІ місця), результати оголошуються у день закриття фестивалю на Гала-концерті.

Також у програмі фестивалю: майстер-класи, культурно-екскурсійна програма для учасників (творчих колективів) фестивалю, проведення круглого столу з учасниками фестивалю (як з безпосередніми учасниками фестивалю, так і з усіма зацікавленими глядачами, активними молодими людьми).

  • «Spelesprieks»
  • «Драбина»
  • «Mazoji Melpomene»
  • «Vivus Fabula»
  • «Pro-contra»
  • вверх сторінки

    Залишити відповідь

    Ваша електронна адреса не буде опублікована.