Vivus fabula

Міжнародний фестиваль-конкурс аматорських театрів «Vivus fabula» («Живий сюжет»). Засновником і організатором фестивалю є театральна студія «Splash», що відкрилась у Києві в серпні 2009 року.

Організатори впевненні, що фестиваль-конкурс доводить, що безмежна любов до мистецтва і акторської майстерності може творити чудеса, і люди, які абсолютно не мають у своєму повсякденному житті відношення до театру, можуть перетворитися на асів цієї професії і змушувати глядача сміятися, плакати, переживати і просто отримувати задоволення.

Мета фестивалю — зацікавити і залучити молоде покоління до любительських театрів-студій, театральних шкіл, які дають розвиток творчих здібностей і талантів, дають знання, допомагають стати комунікабельними, впевненими, успішними.

Фестиваль «Vivus Fabula» планують проводити щороку, тому головною ідеєю стане екскурс в історію світового театрального мистецтва: щоразу сюжетною лінією проведення фестивалю буде ілюстрація одного з основних етапів розвитку театру, відповідно і вся стилістика, драматургія, основні засоби виразності відповідатимуть темі.

Роботи учасників оцінює компетентне журі й визначає володарів Гран-прі, 1-ої, 2-ої і 3-ї премій, а також переможців у номінаціях: «Найкраще пластичне і хореографічне рішення»; «Найкраща режиссура»; «Найкраще музичне і світлове рішення»; «Найкраща чоловіча роль»; «Найкраща жіноча роль».

  • «Spelesprieks»
  • «Драбина»
  • «Mazoji Melpomene»
  • «Натхнення»
  • «Pro-contra»
  • вверх сторінки

    Залишити відповідь

    Ваша електронна адреса не буде опублікована.