«

»

Сер
18

«Фото топлес». Виставу про реальні проблеми віртуального спілкування зіграють на «Мандрівному вішаку» підлітки

headerРозпочинаємо представлення учасників фестивалю театрів за межами театру «Мандрівний вішак» із наймолодшого колективу — театральної студії «Лицедії» із Києва.

«Лицедії» привезуть до Луцька виставу, яку була створена  в лабораторії драматургії для дітей і підлітків в резиденції фестивалю «ГОГОЛЬФЕСТ-2015» у співпраці з продюсерським центром «OPENDOORS». Автор п’єси «Фото топлес» Наталя Астасьева-Блок (м. Херсон). Режисер Юрій Сушко (м. Київ) поставив п’єсу з учасниками театральної студії «Лицедії» (керівник Ольга Добровольська, м. Київ) та акторами театру «Райдо» (керівник Юрій Сушко, м. Київ). Тема п’єси була запропонована самими підлітками під час Лабораторії.

Надважливо те, що історію підлітків на сцені розкривають також ПІДЛІТКИ!

promo-lytsediji-02

Куратор дитячої програми «Гогольфесту» Ірина Запольська розповідає про виставу: «Певною мірою „Фото топлес“ — п'єса-притча. В ній дуже точно передана роздвоєність світу на віртуальний і реальний. Потреба у віртуальному спілкуванні очевидна. Там знімаються всі бар'єри, нема віку, географії. Але є інші норми. Вони ще не прописані, традиції не започатковані. Немає досвіду, особливо в молодої людини. Діти не розуміють — у чому особливості віртуального спілкування. Можуть втрапити у пастку і в своє реальне життя втягнути помилки з того безконтрольного простору.»

Отож — чекайте на програму «Мандрівного вішака», щоб дізнатися коли і в якому атмосферному місці будемо разом міркувати про те: «Що відчуваєш, коли  проти власної волі виявляєшся „зіркою інтернету“ ?»

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.