«

»

Тра
03

6 і 8 травня у Львові можна буде побачити «ГаРмИдЕр»

Наш колектив відібрано для участі в Міжнародному фестивалі-огляді дитячих та юнацьких театральних колективів «Галицька Мельпомена», що з 2006 року відбувається у місті Львові.

Окрім луцького «ГаРмИдЕра» на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що по вулиці Вахнянина, 29, свої вистави представлять: театральна студія «7» (Київ), театр-студія «Чарівна скринька» (Львів), інтерактивний екотеатр «Wind of change» (Львів), дитячо-юнацька театральна студія «Ну і дітки» (Полтава), зразковий театр-студія «Пілігрими» (Баришів), зразковий театр-студія «Фантазія» (Червоноград), дитячо-юнацький театр «Горизонт» (Латвія) і зразковий театр «Синій птах» (Білорусь).

Оскільки з творчістю більшості колективів-учасників ми ще не знайомі, то сподіваємося на приємні мистецькі відкриття. Свіжими враженнями будемо ділитися з вами через фоторепортажі.

«ГаРмИдЕр» покаже трагікомічний фарс «Гарольд і Мод»
у п’ятницю о 16:40, за адресою вулиця Вахнянина, 29.
(програма фестивалю)

Крім того, в неділю на закритті театрального фестивалю, що відбувається в рамках святкування дня міста, на сцені Центрального парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького ми будемо презентувати «Весняну медитацію» — першу картину зі своєї останньої роботи «Містерія любові».

Отож, чекаємо на приємні зустрічі! 
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.