«

»

Чер
22

Вперше у Рожищі – «ГаРмИдЕр»!

У суботу, 9 липня, «ГаРмИдЕр» покаже трагікомічний фарс «Гарольд & Мод»
(К. Хіггінс, Ж. -К. Кар’єр) у місті Рожище, на сцені Районного народного дому «Просвіта», що на вулиці Драгоманова, 10.

Afisha-G&M2011-gastroli

Цю виставу бачили глядачі Луцька, Рівного, Ковеля і навіть Латвії, а цього року в Львові вона отримала найвищу нагороду Міжнародного театрального фестивалю «Галицька Мельпомена». Отож, запрошуємо усіх жителів та гостей Рожищ скористатися нагодою переглянути надзвичайну історію 19-річного Гарольда і 79-річної Мод.

«Вони зустрілися на кладовищі. Вона любить жити, а він — помирати.
А навколо — п’яниці, збоченці, повії, блондинки та нікчеми щоразу розігрують трагікомічний фарс…»

Волонтерська поїздка луцького театру підтримана програмою «Волонтери ООН в Україні». Реалізовується проект гастролей у районні центри Волині спільно з Асоціацією міст України.

Після вистави всі бажаючі матимуть нагоду поспілкуватися з акторами і взяти участь у безплатному театральному тренінгові. (Тим, хто планує долучитися бажано мати зручний одяг та взуття.)

Початок о 18-й годині. Вхід вільний!

 

3 коментарі

  1. «ГаРмИдЕр» коментує:

    Шановні глядачі! Наголошуємо на тому, що відбулася зміна адреси виступу! Тепер чекаємо вас на сцені Районного народного дому «Просвіта», що на вулиці Драгоманова, 10.

  2. Ярослав коментує:

    Хотілося б поздоровити колектив з чудовим виконанням. Та успіхом, адже глядачі — були в захваті. Гра емоцій та акторського виконання була просто чудовою. Дуже жаль, що дійство відбувалось у напів порожньому залі. Адже глядачами, були лишень молоді та зацікавлені люди, а їх виявилось не так і багато. Хоча з іншої сторони — це великий плюс. Адже повністю відсіявся небажаний контингент. Сподіваємось побачити вас ще не раз, у нашому місті.

  3. Галина коментує:

    Вітання зі Львова! Турбує Вас радіо «Фм- Галичина», яка нещодавно стартувало у Вашому місті. Справа у тім, що у нас кожної п"ятниці виходить передача «Міський клюб» — це культурно-мистецький анонс на тиждень. Якщо у Львові, Тернополі та інших населених пункатах ми маємо інформацію про культурні події, які відбувається, то у Луцьку у нас немає такої інформації. Якщо у Вас будуть цікаві новини, прошу мені відправляти на електронну адресу gbatyus@ukr.net. Ми їх даватимемо у нашій радіопередачі. Дякую! З повагою, Галина Батюсь

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.