«

»

Сер
23

Одну зі своїх улюблених вистав веземо в рідне місто Доманських!

Чудове місто Володимир-Волинський подарувало «ГаРмИдЕру» аж двох актрис — Аллу і Марію Доманських. Алла, крім того, є ще й однією із засновниць театру. Тож нам особливо приємно і трепетно нарешті виступити у цьому місті.
За таку можливість ми дякуємо господарям культурно-мистецького центру ім. Тараса Шевченка і, звичайно, сподвижникам програми «Волонтери ООН в Україні», в рамках якої й відбуваються ці гастролі.


Отож, у неділю, 4 вересня театр «ГаРмИдЕр» покаже трагікомічний фарс
«Гарольд & Мод» (К. Хіггінс, Ж. -К. Кар’єр) у місті Володимир-Волинський, на сцені культурно-мистецького центру ім. Т.Г. Шевченка, що за адресою вул. Князя Василька, 4.
Початок о 18-й годині. Вхід вільний!

Afisha-G&M2011-volodymyr

«Вони зустрілися на кладовищі. Вона любить жити, а він — помирати.
А навколо — п’яниці, збоченці, повії, блондинки та нікчеми щоразу розігрують трагікомічний фарс…»

«Гарольд & Мод» бачили глядачі Луцька, Рівного, Ковеля, Рожища і навіть Латвії, а цього року в Львові вона отримала найвищу нагороду Міжнародного театрального фестивалю «Галицька Мельпомена». Отож, запрошуємо усіх жителів та гостей Володимира-Волинського скористатися нагодою переглянути надзвичайну історію 19-річного Гарольда і 79-річної Мод. (Детальніше про виставу — www.garmyder.org/vystavy/harold-mod/ та www.garmyder.org/tag/harold-mod/ )

Волонтерська поїздка луцького театру підтримана програмою «Волонтери ООН в Україні». Реалізовується проект гастролей у районні центри Волині спільно з Асоціацією міст України.

Після вистави глядачі матимуть нагоду поспілкуватися з акторами і, за бажанням, взяти участь у безплатному театральному тренінгові. (Тим, хто планує долучитися бажано мати зручний одяг та взуття).

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.