«

»

Чер
20

Гармидерівське літо

На наше восьме гармидерівське літо не плануємо нічого театрально-грандіозного, бо ж усім кортить трохи на сонечку поніжитися, трохи «пофестивалити» та й гармидеровості в нашому колективі в цю пору таки більшає.

Втім, це не означає, що ми до осені призупиняємо свою роботу!lito-2011

Найперше ми плануємо навідатися до Рожищ і Володимира-Волинського із виставами та майстер-класами. Ці поїздки підтримано в рамках програми «Волонтери ООН». Отож вхід на вистави буде вільним. Реалізовуватиметься проект спільно з Асоціацією міст України.

У серпні до нас на цілих 10 днів планує завітати молодіжний театр «Theatrali» з Тбілісі. Приїдуть вони, звісно, з виставою, на яку й ви матимете нагоду потрапити, якщо будете в той час у Луцьку. Лишень назва вистави «Р.S. Беслан» є беззаперечним аргументом на користь того, щоб її таки подивитися.

Крім того, ми активно готуємося до відкриття нашого 8-го театрального сезону, аби не розчарувати вас, наших глядачів.

Окрім анонсованого «Валентинового дня» від культового сучасного драматурга Івана Вирипаєва (це буде перша російська драма в нашому репертуарі) ми готуємо для вас сюрприз. Затятим театралам натякнемо, що ця прем’єра повинна зацікавити шанувальників документального театру.

Але детальніше про все це згодом, а поки що стежте за анонсами про виступи в Рожищах і Володимирі.

Усім шаленого та незабутнього літа!
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.