Юрій Моклиця

Jura-Moklytsja.jpg В «Гармидері» з 2007 року

Мої контакти:
тел. моб.: +38-091-314-08-00
email: miv.druid@gmail.com

Коротке резюме:
Банду геть!!!

Ролі, функції:
«Гарольд і Мод» — Гарольд Чейзен; «Івонна — принцеса бургундська» — Король Ігнатій; «На перші гулі» — Тиміш; «На полі крові» — Юда.
.
.

Світлини

Діалоги з собою

— Який я? …я дивний. На звичайні запитання я даю дивні відповіді, у буденних ситуаціях мені хочеться поводитись дивно. Дивний для світу, дивний для людей, дивний для себе. Розумію когось, а не розумію себе — дивний. Сьогодні працьовитий, завтра лінивий — дивно. Серце тут, думка там — дивно. Дві руки, дві ноги — нічого дивного. Але чомусь все якось не так… а може так і треба? Дивина…

— Що ж мені хочеться втяти в «Гармидері»?.. Маючи неабияку симпатію до гармидеру (і до колективу і до явища в житті), останнім часом не ставлю запитання «що мені хочеться?», а запитую в себе «а що я можу віддати?», щоб він (гармидер) і далі жив, творив і тішив світ своєю присутністю.

— Що ж я ще дуже-дуже люблю робити в житті, поза «Гармидером»? Багато всього, але особливо — подорожувати… скрізь, усіма можливими способами, у всі пори року, вдень і вночі, голодним і ситим… всяким. А ще – проводити час з коханою. Добре, що перше другому не заважає.

вверх сторінки

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.