«

»

Вер
05

Хороші літні новини від «ГаРмИдЕра»

Героїчна боротьба і глибока жалоба — це те, що сьогодні визначає кожний день українця. Однак, аби у цей ряд не замкнув смертельний розпач, ми мусимо творити і доносити #хорошіновини. Отож, «ГаРмИдЕр» підхоплює життєстверджуючу акцію і хоче поділитися своїм літнім позитивом.

1. У період театрального міжсезоння гармидерівцям пощастило повчитися в режисера Олександра Шмаля. Він переселенець із Луганська. Каже, що з цим містом попрощався назавжди. Разом із ним ми зробили ще один крок назустріч розкриттю своїх можливостей.

2. Якось спонтанно ми створили молитовну виставу, яка очищує нас самих. Називається вона «Лаконічно про одвічне» і триває всього 30 хвилин. Прем’єрний показ відбувся на фестивалі українського опору «Бандерштат».

3. Створюючи нову виставу «Віткацій є — Віткація немає» в формі театральної гри, ми відчайдушно експериментували. Що у нас з того вийшло, сподіваємося, вам вдасться побачити вже до кінця вересня.

4. Ми побували в красивому польському місті Жешув. Показували виставу «Містерія любові». Вже вдруге закордоном ми закінчували виставу словами: «Ми хочемо кохати — ми не хочемо воювати»… Але в цьому дописі про хороше!

5. Ми розпочали показ казки «Таємниця країни сонячних зайчиків» у селах Луцького району, в рамках проекту підтриманого фондом «Європейський вектор». Першим було село Боголюби. Далі плануємо покази у Підгайцях, Лищі, Рокинях і Лаврові.
Присвячуємо покази улюбленому безсмертному Всеволодові Нестайку, який нещодавно помандрував до Країни Сонячних Зайчиків.

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.