«

»

Гру
04

І знову Jazz Bez!

З 7 по 17 грудня в Україні та Польщі відбудеться ХІІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez». Цього року джаз поєднає 15 міст: Львів, Луцьк, Київ, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Севастополь, Одесу, Перемишль, Люблін, Санок, Новицю, Ярослав та Білосток. У Луцьку «Jazz Bez» 2012 триватиме з 7 по 9 грудня і проходитиме в Міському палаці культури, що на вул. Б. Хмельницького, 1.

Вартість квитка на один день — 25 грн. та 50 грн.
Бронювання квитків за номером: 050-438-58-29 (з 26.11.2012)

Вже дванадцять років поспіль, незважаючи на жодні територіальні розмежування та умовності, «Jazz Bez» приносить радість меломанам, об’єднує організаторів з різних міст, провокує публіку до роздумів, а музикантів – до пошуку нових відтінків джазу та експериментів. Родзинкою фестивалю «Jazz Bez» є поєднання максимальної кількості джазових стилів: swing, fusion, bebop, jazz rock, funk, cool, free jazz…

Упродовж фестивалю джазуватиме більше 100 музикантів зі США, Канади, Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Португалії, Росії, Литви, Польщі та України.
«Jazz Bez» – транскордонний музичний марафон, котрий щороку єднає довкола джазу десятки виконавців та тисячі слухачів із культурних центрів України і Польщі.«Jazz Bez» є найбільш масштабним, тривалим та досвідченим джазовим фестивалем України. Від початку фестивалю у 2001 році у Львові та Перемишлі, джазова федерація розрослася вже на п’ятнадцять міст, відбулися стоні концертів, на фестивалі утворилися десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «ДжазБезі» перейшла за тисячу.

Програма Jazz Bez 2012. Луцьк. Палац культури

    7 грудня (19:00) 

  • MIKE RUSSELL FEAT. KLOS & DABROWSKI PROJECT (USA-PL)
  • Vinita Formation (UA-USA-Canada)
  • 8 грудня (18:00)

  • Sonic Forecast. T.Bakovskiy Project (UA-Portugal)
  • Tomek Grochot & Eddie Henderson (PL-USA)
  • 9 грудня (18:00)

  • Daktari (PL)
  • Meeting of sounds (UA-RU-UK)

Фестваль «Jazz Bez» в Луцьку буде проходити від патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у м. Луцьку і Луцької Міської Ради.

Організатор фестивалю Jazz Bez 2012 в Луцьку:
Волинська обласна громадська організація «Луцький джазовий клуб», Волинський обласний благодійний фонд «Співдружність-Волинь»,
Співорганізатор фестивалю: Волинська обласна громадська організація «Товариство лікарів польського походження».
Партнер фестивалю: компанія «Кромберг & Шуберт Україна»

Мистецьке Об’єднання «Дзиґа» www.dzyga.com.ua
Луцький Джазовий клуб www.jazzclublutsk.org
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.