«

»

Вер
28

2 жовтня о 18:00 на «Мандрівному вішаку» розкажуть без слів «Історії з коробки»

header

Увага! Вимушена заміна в програмі театрального фестивалю «Мандрівний вішак»! На жаль, форс мажорні обставини завадили театрові з Єгипту взяти участь у фестивалі «Мандрівний вішак». Організатори та артисти єгипетського театру просять вибачення у глядачів.

Однак, 2 жовтня о 18:00 у експоцентрі «Адреналін» (вул. Карбишева, 1) ви зможете переглянути чудову музично-пластично виставу молодіжного театру «Дзеркало» із міста Хмельницький.

Актори привезуть до Луцька «Історії з коробки». Творці вистави вирішили відмовитися від класичної драматургічної основи — п'єси будь-якого автора й самі виступили в ролі драматургів і акторів одночасно. Всі історії, що розповідаються у виставі, придумані самими акторами та режисером, мають одну спільну рису — всі вони розповідаються без слів, за допомогою пластики, жестів, знаків або музики. Таким чином, вистава стає універсальною і зрозумілою людям різних країн і різних культур. У виставі піднімаються питання життя і смерті, соціуму та індивідуума, держави та громадянина. Актори та режисер стверджують, що життя, не дивлячись ні на що, — це надзвичайно, і в ньому завжди можна знайти щось прекрасне, варто тільки захотіти.

Отож, просто чудово, що ця оптимістична нота буде фінальною у фестивальній програмі. А по завершенню запрошуємо вас залишитися, щоб підтримати артистів на церемонії закриття та нагородження колективів Суб’єктивними Суддями. Вам же цікаво, кого найбільше вподобає наше поважне жюрі, та які подарунки підготували наші найнезалежніші у світі Судді?!

Програма фестивалю: www.garmyder.org/mandrivnyj-vishak-2016-prohrama

promo-hmel

Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Управління культури Луцької міської ради

Показ відбувається за підтримки Луцького електроапаратного заводу «ЕНКО»

Партнери:

  • Луцький районний будинок культури
  • Рекреаційний комплекс «Рестпарк» restpark.com.ua
  • Культурно-розважальний центр «Адреналін сіті» adrenalin.lutsk.ua
  • галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра»
    art-kafedra.adrenalin.lutsk.ua
  • «Printing Lutsk» друк реклами та інтер'єру
  • Компанія-виробник та постачальник торгового обладнання «Модерн-Експо» facebook.com/ModernExpoGroup

partners-2016-2

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.