«

»

Сер
22

Нічний клуб «СUBE» перетвориться вдень на театр

27-29 вересня Міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак» перетворюватиме найрізноманітніші місця на театральні зали.

На велике театральне свято до Луцька приїде театр із Санкт-Петербурга «Согласие». Театру 8 років. Керує ним актриса театру і кіно та режисер драматичного театру Ірина Коваленко. Більше про її роботи в театрі та кіно тут: www.kino-teatr.ru/kino/acter/w/ros/316849/works/

Вистава, яку привезуть пітерці поставлена за славнозвісною п’єсою Жана Ануя «Оркестр».soglasie

Події розгортаються у ресторанчику післявоєнної Франції. У оркестрі, який розважає публіку, лише жінки. Не важко уявити скільки всього таїться у їхньому закуліссі… Однак не будемо розкривати інтриги — щоб усе побачити на власні очі потрібно буде прийти 28 вересня у нічний клуб «СUBE» (м. Луцьк, пр. Волі 49-А, «Сіті Парк»). Час виступу буде оголошено згодом.

Про цей заклад кажуть: «СUBE — це ідеально правильна фігура в нічному житті. Він має безліч сторін, безперечно простих, доступних, втілених і з'єднаних в одне ціле.
Приємний інтер'єр, невеликий затишний розмір, бездоганний звук, модний музичний формат, привітний персонал, і завершальна частина, шоста, найважливіша сторона куба, яка лежить в його основі — Ваші світлі емоції! Все це, зібране воєдино, створює всі передумови для чудового відпочинку і примноження гарного настрою!»

Отож є виняткова нагода завітати до нічного клубу вдень і побачити там те, що може бути тільки тоді, коли Луцьком блукає «Мандрівний вішак» — театр за межами театру!

Партнер заходу:


Партнери фестивалю:
Організатори фестивалю:
  • Луцька міська рада
  • Управління культури Луцької міської ради
  • Народний аматорський театр-студія «Гармидер» Луцького РБК
  • ГО «Асоціація розвитку туризму Волині»
За підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк»

logo-fond
.
.
.
.
.
.
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.