«

»

Сер
15

Комедія до кави у ресторані «Ліон»

vishak-heder-2017Розпочинаємо знайомство з учасниками фестивалю театрів за межами театру «Мандрівний вішак», який відбудеться 15-17 вересня у Луцьку.

Вільний театр «ОКО» — це колектив зі Львова, який об’ єднує професійних акторів із різних театрів. Працює він у незвичному для Луцька ресторанному форматі. Актори не відгороджені від аудиторії четвертою стіною, вони готові спілкуватися зі своїм глядачем «очі в очі».

Французька музична комедія до кави «Mon bene або Маленькі хитрощі», яку привезуть актори до Луцька на «Мадрівний вішак» — це карколомна сімейна комедія. Естетика поп-арту, музика наживо,і ви в будь-який момент із глядача, який сидячи за столиком попиває каву та спостерігає за перипетіями на майданчику, можете перетворитися… на актора. Інтерактивність вистав – головна фішка театру «ОКО»!

Інтимно-близько. Смішно. Атмосферно. Непрогнозовано.

Спробуймо комедію до кави на фестивалі «Мандрівний вішак» 15 вересня у чудовому ресторані «Ліон» (вул. Львівська, 128).

promo-01
Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

За підтримки:

  • Ресторан «Ліон»  

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.