«

»

Вер
03

Театр «ГаРмИдЕр» на Міжнародному Конгресі культури Східного Партнерства у Львові

Із 4 по 6 вересня у місті Львові зберуться та працюватимуть понад 500 діячів мистецтва, менеджерів та аніматорів культури, представників міністерств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та засобів масової інформації – загалом з 19 країн світу – аби налагодити співпрацю та активізувати діалог у культурі.

Також у рамках цієї масштабної події в місті планується провести кілька десятків культурно-мистецьких акцій. Зокрема, 6 вересня о 19:00 на камерній сцені театру Лесі Українки (вул. Городоцька, 38) «ГаРмИдЕр» представить свою виставу «Сенат шаленців» за драмою Януша Корчака.

Вибір твору «Сенат шаленців» у 2012 році виявився прогностичним. Війна, про яку ще ніхто не говорив, уже жила у форматі підсвідомого страху, який, як і прагнення шаленців змінити світ, є одним із основних мотивів твору. І банальне та єдино-рятівне запитання Сумного Брата, — «чому не любов і співпраця, а сварки, битви, напади, насильство?» — є тим, що потребує обговорення. «Сенат шаленців» це ще один спосіб оживлення важкої розмови та поновлення пошуку шляхів виходу із духовної кризи.

За сприяння у поїздці висловлюємо вдячність Луцькій міській раді.

022

033 023 008 032

Запрошуємо також ознайомитися з іншими театральними подіями Конгресу:
5 вересня
16:00, 18:00
Театр «І люди, і ляльки», вул. Фредра 6/2
«Загубився клоун Чуп або Пригоди веселого колобка» — інтерактивна лялькова вистава, сучасна інтерпретація відомої казки (Олександрія, Дніпропетровська обл.)

22:15
IQ сцена, вул. Університетська, 1
«il Caprese»: листи Коцюбинського з о. Капрі — медіа-вистава (Київ)

19:00
Камерна сцена театру Лесі Українки, вул. Городоцька, 38
«За зачиненими дверима» Ж. -П.Сартра — вистава театральної лабораторії «ВідСутність» (м. Рівне)

6 вересня
22:30
вул. Леся Курбаса, 3
«На нашій юлойці» -медійна інсталяція, 3D-мапінг на будівлі Театру ім. Леся Курбаса зі звуковим наповненням – концертом гурту «КурбАси». (Львів)
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.