«

»

Лип
01

Мультимедійна вистава-перформанс «Кострубізми. Кумановський»

СТАРТУЄМО З НОВИМ ПРОЄКТОМ ЗА ПІДТРИМКИ УКФ!

У перший день липня в нас — спекотна новина!!! Театр ГаРмИдЕр офіційно стартує з проєктом «Мультимедійна вистава-перформанс «КОСТРУБІЗМИ. КУМАНОВСЬКИЙ».

Ми успішно пройшли всі етапи конкурсного відбору проєктів Український культурний фонд і вже підписали договір! Вітайте!

Це було непросто — потрапити в першу десятку реєстру, що складався з 89-и проєктів експертного відбору програми «Інноваційний культурний продукт» у лоті «Театр/Танець/Цирк». Це було мотивуюче — передбачити всі деталі, пов’язані з роботою над цим проєктом. Навіть такі, як підготовка та показ в умовах карантину. Але завдяки професійним порадам та підтримці експертів УКФ, нам все вдалося! І сьогодні відбулася перша організаційна зустріч команди, де й озвучили, що прем’єру очікуємо в кінці жовтня.

Над чим ми будемо працювати? Ми ризикнемо «оживити» світ, створений українським художником Миколою Кумановським, у спектаклі, з допомогою графіки, перформативних і театральних прийомів, оригінального звукоряду. Митець протягом сорока років жив і творив у Луцьку, де у 2018 році у Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків відкрили Меморіальний музей, названий на його честь. Власне, у концепції створення вистави якраз і лежить ідея «живих проєктів», пов’язаних із музейними просторами.

Цінність художнього спадку Кумановського — безперечна, і наша ціль — популяризувати творчість митця якомога ширшій аудиторії. Та далеко не всім шанувальникам відомо про унікальну й досі не представлену на загал серію його графічних та літературних робіт під назвою «Кострубізми». Вона й стане основою для створення сценарію.

Досі Миколі Кумановському не було присвячено жодного подібного візуального проєкту. Мріємо, щоб цей універсальний для сприйняття спектакль і його відеоверсію побачили люди різної культурної приналежності в різних нетеатральних просторах. Хочемо на повну використати цю унікальну можливість — поширювати сучасне мистецтво через популяризацію таких величних імен.

Побажайте нам удачі!

PS Невдовзі запросимо на зустріч з нагоди старту й привідкриємо завісу прем‘єри нового театрального сезону!
#запідтримкиУКФ
#кострубізми
#кумановський
#премєра_гармидер2020

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.