«

»

Лип
27

Пан Мандрішак шукає пані Вішакову і обіцяє їй ексклюзивне вбрання від «Едельвіки»

mandrishakНезмінним обличчям та господарем «Мандрівного вішака» протягом перших трьох фестивалів був пан Мандрішак. Він відкривав фестиваль, гостинно зустрічав гостей та глядачів, захоплював території, ставлячи на місці театральної гри свого Вішака, і виконував ще силу-силенну приємних фестивальних обов’язків. Та ось перед стартом четвертого міжнародного театрального фестивалю пан Мандрішак заявив, що час йому знайти подругу, яка стане жіночим обличчям фестивалю. В іншому випадку господар відмовляється відкривати «Мандрівний вішак». Отож, ми мусимо врятувати фестиваль і знайти пані Вішакову! Ми віримо, що серед усього чисельного люду, що з року в рік розділяє з нами театральне свято, є чимало гідних претенденток.

А торгова марка «Едельвіка», яка створює ексклюзивні колекції жіночого, чоловічого та дитячого вбрання, оздоблені національною та авторською дизайнерською вишивкою,  візьметься створити вбрання для фестивальної парочки!

logo-edelvika
Отож, ми оголошуємо конкурс «Пані Вішакова -2017».

Щоб взяти участь у відборі потрібно:

  • Проживати у Луцьку.
  • Бути готовою 15-17 вересня 2017 року виконувати обов’язки господині фестивалю та бути присутньою на організаційних фестивальних зустрічах за попередньою домовленістю. Обов’язки: відкривати разом із паном Мандрішаком фестиваль, зустрічати гостей на усіх фестивальних майданчиках, частково виконувати функції співведучої, бути готовою до уваги глядачів та ЗМІ.
  • Прислати на електронну пошту фестивалю fest.mandrivnyj.vishak@gmail.com до 14.08. 2017 р. лист (із поміткою «пані Вішакова») із своїми даними (вік, рід заняття, мотивація, контактний номер телефону) та додати своє фото та, за наявності, лінк на сторінку в соцмережах.
  • 16 серпня буде оголошено переможницю відбору.

Пані Вішакова крім колосальних емоцій та досвіду може отримати промоцію організації чи установи, якщо вона таку представлятиме (крім політичного піару в будь-яких проявах).

Дякуємо нашому креативному партнерові та запрошуємо відвідати магазини за адресами:
1. Магазин «Едельвіка», м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
2. Магазин «Едельвіка» ТРЦ «ПОРТ СІТІ» 2-й поверх, м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1
3. Шоу-рум «Едельвіка» ОЦ «Троїцький » 1-й поверх, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66
4. Інтернет-магазин www.edelvika-shop.com
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.