«

»

Кві
29

«Мандрівний вішак-2017» приймає заявки від театрів і оголошує конкурс на жіноче обличчя фестивалю

Відкриттям виставки «Живий театр: фестивальні рефлексії» ми попрощалися з фестивалем театрів за межами театру «Мандрівний вішак-2016». Роботи Марини та Кирила Ткачових, Зоряни Рубан, Віктора Дембицького, Вікторії Моклиці-Федини та Насті Горобець, що були створені під впливом фестивальної розмови про шлях сучасного театру, можна переглянути у просторі для роботи, творчості та відпочинку «Innerspace» (вул. Паркова, 5) орієнтовно до 14 травня (вхід на виставку – вільний).

02

01-3

03Ще почали готувати «Мандрівний вішак – 2017» та «зарядили», разом із усіма присутніми, майбутній фестиваль позитивом. Впевнені, він буде дуже яскравим.

05

0708Крім того, обрали першу локацію фестивалю шляхом жеребкування. Нею стала Площа Ринок. Тепер припасовуватимемо одну з пропонованих вистав до цієї локації.

04

28 квітня також стартував прийом заявок від театрів із України та з-за кордону, які готові прийняти умови фестивалю та завітати до Луцька 15-17 вересня.
Заявка та Положення — www.garmyder.org/festyval-2017/polozhennja-2017

mvishak-01

А ще ми оголошуємо додатковий конкурс «Жіноче обличчя „Мандрівного вішака“» (шукаємо подругу для пана Мандрішака; обмежень щодо віку, роду занять конкурсантів та самого візуального образу немає).

Умови:

  • створити яскравий жіночий образ фестивалю (костюм та деталі);
  • сфотографувати цей образ в повен ріст;
  • придумати сценічне ім’я (чи запропонувати реальне) та коротко описати образ;
  • прислати фото та опис на фестивальну пошту fest.mandrivnyj.vishak@gmail.com до 30 червня.

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.