«

»

Вер
15

«Мандрівний вішак» зануриться у темряву

15На фестиваль театрів за межами театру до Луцька приїде Харківський Авторський Театр «КОТЕЛОК». Цей оригінальний колектив народився в режисерській лабораторії Володимира Гориславця. У 2003 році на основі випускників режисерського курсу Харківської академії культури сформувався кістяк колективу і театр став репертуарним. Учасники колективу стверджують, що «улюбленим героєм театру є САМ глядач, який намагається визначити, що відбувається з ним у цій абсурдній дійсності та як у ній вижити, куди йому пливти, де його країна, його дім, цінності...»

Вистава-медитація «Північне сяйво» («Северное сияние») створена за п’єсою учасника «Котелка» Володимира Снігурченка, яка є володаркою гран-прі IV міжнародного конкурсу драматургів «Вільний театр». Режисер Альона Снігурченко вирішила, що ми повинні «дивитися» цю виставу в повній пітьмі!

promo-01

Отож, ми прийдемо 3 жовтня на вулицю Кафедральну, 6, спустимося в древні підземелля, що знаходяться у Волинському технікумі Національного університету харчових технологій, а далі….

«Начнем с самого начала, то есть с конца. Представим себе огромный, огромный мир, в котором есть все, что можно себе вообразить. Но на троне которого, воцарилось одиночество. На троне прекрасного, исполненного любовью мира воцарилось одиночество. А теперь представьте, что этот мир внутри вас, представьте, что этот мир внутри ребенка, а ребенок — это вы и есть. Не зависимо от того, сколько вам лет. Ребенок, который хочет играть и ни за что не отвечать. Представили? А теперь представьте, что это ваш ребенок. И он растет…»

Вхід вільний

Застереження:
14+, вагітним та людям, які бояться темряви й закритих приміщень, відвідування не рекомендоване

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Управління культури Луцької міської ради

Партнери:

  • Луцький районний будинок культури
  • Волинський технікум Національного університету харчових технологій
  • ТРЦ «ПортСity»  lutsk.portcity.com.ua
  • «VinylEvolution»  thevinylevolution.com.ua
    ексклюзивні дизайнерські речі з вінілових платівок

partners-01

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.