«

»

Сер
30

Гості зі Словаччини на фестивалі «Мандрівний вішак»

Невербальна пластична вистава, створена за мотивами оповідання Габріеля Гарсія Маркеса «Старигань із крилами», вражає своєю естетичністю, символізмом та рівнем акторської гри. Це дійство заворожує. Дивує те, як персонажі шукають вираження себе та навколишнього світу через рух та жест. І все це відбувається на тлі гротескності! Ця метафорична розповідь про наші вчинки та фактичне існування нікого не залишить байдужим.

Створена трагікомедія «Про діяння та буття» у співтворчості двох словацьких театрів із міст Старий Тєков та Кремниця. Театр «Celkom male divadlo» (Старий Тєков) спеціалізується винятково на створені вистав камерного характеру. З 2010 року «Celkom male divadlo» тісно співпрацює з театром «Kusy Cukru» (Кремниця). «Kusy Cukru» надає перевагу альтернативній сцені, а також спеціалізується на створенні камерних вистав. Вистава «Про діяння та буття», режисером якої є Петер Луптовський («Kusy Cukru»), народилася 2010 року. Акторський склад вистави – Петер і Рія Месарош («Celkom male divadlo») та Aльбін Штрофек («Kusy Cukru»). Із того часу спектакль зібрав чимало нагород на фестивалях, серед яких є і гран-прі, й ось нарешті це без перебільшення фантастичне дійство побачать глядачі «Мандрівного вішака».

29 вересня о 19:00 за адресою ТОВ «Стройхем» (вул. Рівненська, 76А; збір: перший поворот направо після зупинки «Луцькпластмас» ) чекаємо вас на атмосферному горищі.

Вхід вільний

За підтримки ТОВ «Стройхем»

 

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури http://garmyder.org
  • Департамент культури Луцької міської ради http://culture-lutsk.org.ua

Партнери:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.