«

»

Кві
05

НЕЗАБАРОМ! Три оголені та чарівні історії

bez_kordoniv_Garmyder_60.jpg
Гармидерівці вирішили трохи себе поламати (в переносному та буквальному значеннях) і сотворити речитативно-пластичне дійство. Це було непросто, бо до цього гармидерівська творчість переважно базувалася лише на драматургії.

Нині ж головним матеріалом для трилогії «Містерія любові» стала наша Фантазія. Прислужилися їй: українська народна творчість і твори Лесі Українки, Райнер Марії Рільке, Богдана Бойчука, Людмили Таран, Валерія Іллі, Романа Гриньківа, Priscilly Hernandez,  гурту «Moyaband» та інших.

Картинки з уяви, тексти і музика переосмислювалися, переживалися, перепліталися… Дуже довго усе це було суцільним гармидером! Але з нього врешті таки постали три оголені та чарівні історії про Любов… Любов, яка, здається, навіть трохи більша за Кохання.

Тепер нам дуже хочеться, аби ці історії когось надихнули, окрилили, подарували мрію. Врешті, щоб вони дали можливість зрозуміти, що Весна прийшла і треба поспішати нею тішитися!

Перша історія має назву «Весняна медитація», друга — «Божевільна тиша», третя — «Нічне видіння». Про сюжет — ні слова. Та й не в ньому суть :)

Зауважимо лише, що пробний варіант «Весняної медитації» ми вже показували в серпні минулого року на театральному фестивалі «Без кордонів» на кордоні України та Польщі. Викладаємо трохи світлин (автор — Сашко Зінчук), аби Ви могли скласти враження про початок прем’єрної «Містерії любові».

Отож, 17 квітня, о 19:00 плануйте собі ПРЕМ’ЄРУ «Містерії любові».
.

1 коментар

  1. Seraphim коментує:

    Гурт зветься не «Moyaband»,а просто «Moya»

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.