«

»

Тра
16

«Монодії в червоному» від «ГаРмИдЕра» у театрі ляльок

20 травня о 16:00 театр «ГаРмИдЕр», нарешті, покаже вдруге «Монодії в червоному» в Луцьку.

В основі вистави — сім яскравих документальних історій поетів кривавого ХХ століття. Пауль Целан, Маріє Ундер, Юзеф Лободовський, Зузанна Гінчанка, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош та Олена Теліга постають перед глядачем нехрестоматійно-оголеними. Вони радіють, люблять, зраджують, втікають і стрибають з мосту… Зворушливо-інтимні факти їх біографій та пронизливі вірші поєднуються у динамічних речитативно-пластичних історіях, що лишають по собі болючий червоний слід та бажання знову стати маленькою дитиною, яка кидає камінці на березі річки.

Ця документально-поетична вистава колективно творилася у Ворохті, вперше поети «ожили» у вечірній бібліотеці, тоді 7 історій ми зіграли просто перед картотекою.

Пізніше повезли її до рідних Чернівців Пауля Целана (одного з героїв вистави). А нещодавно ми віддали шану Олені Телізі, яку було розстріляно у Бабиному Яру, зігравши виставу у театрі Івана Франка в Києві. Повен зал камерної сцени головного київського театру був пронизаний невимовною тишею. А журі фестивалю «День театру» зізналися, що переживали спектакль як глядачі й відзначили його нагородою «За високопрофесійну режисерську роботу».

І ось знову ми граємо «Монодії…» у Луцьку — у місті дитячих років Юзефа Лободовського й переконані, що ці сім історій варто пережити кожному.

Зустрінемося, поговоримо!

Купити квитки можна у «Innerspace».
Вартість одного квитка — 30 гривень.
А перед виставою можна буде придбати у Волинському академічному обласному театрі ляльок.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.