«

»

Вер
09

«Мандрівний вішак» запрошує на мистецький проект у «WEST AUTO HUB»

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: http://garmyder.org/programa-2019/

На фінал «Мандрівного вішака» у сучасному приміщенні «WEST AUTO HUB» відбудеться низка яскравих мистецьких подій на будь-який смак. Фестиваль «Мандрівний вішак», що 6-й рік виходить за межі театру, долучився до проекту «КультПлато», який ініційовано та організовано ГО «Принцип» та Спілкою «Громадські ініціативи України». «КультПлато» (культурна платформа) — проект відкритий для співтворчості митців різних напрямків, платформа для спілкування та об’єднання.

15 вересня о 16:00 проект відкриється виставкою, на якій презентують виставкові образотворчі експонати, інсталяції та перформанс Островська Марічка (куратор), Артем Лук'янчук, Маргарита Паламарчук, Андрій Куманський та інші. Також о 16:00 розпочнеться майстер-клас від студії «Imago Animation» «Робимо анімацію вдома» (9+). На майстер-класі можна дізнатися як зняти анімацію в домашніх умовах на мобільний телефон, створити персонажа та спробувати його оживити. Кількість учасників — обмежена! Крім того, відбудеться показ однієї із серій анімаційного серіалу від «Studio Kapi» «Мишко та Місячна Дзвінка», а також opening до анімаційного серіалу «Планета Неяшок» від «Imago Animation».

О 17:30  у «WEST AUTO HUB» театр «Смайл» із Конотопа представить історію-притчу для підлітків і дорослих «13 зірка». Зворушлива та мудра історія у виконанні колективу, що має чимало фестивальних нагород, без сумніву змусить замислитися про те хто ми — люди чи звірі,  про вибір,  який ми робимо кожну секунду свого життя, про свободу, можливість бути собою і ціну наших бажань. Це буде остання фестивальна вистава «Мандрівного вішака-2019», після якої Суб’єктивні Cудді о 19-й годині підіб’ють підсумки, оголосять фаворитів і відкриють секрет, які подарунки та винагороди для них підготували.

На фінал учасники фестивалю разом із музикантами влаштують театрально-музичні імпровізації за текстами Юлі Фінковської, Ольги Ольхової, Тетяни Бондар, Сашка Обрія, Любави Казмірчук, Елі Форманюк, Анни Луцюк, Міхи Невідомського, Оксани Савчук та Марини Ковальчук. Яскравим завершенням «КультПлато» стануть яскраві музичні імпровізації від луцьких музикантів, які триватимуть до 21-ї години.

Вхід вільний!

Пригощає:
Fragolino Novellina https://www.facebook.com/tmnovellina/
Партнер:
WEST AUTO HUB https://westautohub.ua/ua/

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» культурно-мистецького центру «Красне» http://garmyder.org
  • Департамент культури Луцької міської ради http://culture-lutsk.org.ua

#мандрівнийвішак

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.