«

»

Сер
31

На «Мандрівному вішаку» — вистава на даху і без підборів

«Осінь на Плутоні» від проекту Сашка Брами — це найвисотніша у буквальному та певно і в переносному значенні слів вистава театрального фестивалю «Мандрівний вішак».

Це погляд на буття та цінності через призму людини, яка капітулювала перед часом і опинилася в полоні власної пам’яті та власного болю, людини, яка ще не «померла», але й не «живе». Робота запрошує глядача подивитись в очі власним страхам і здійснити онтологічну експедицію в старість як таку. Психологічні та екзистенційні проблеми старості знаходяться на бекґраунді суспільного дискурсу — ці голоси тиші під впливом повсякденної рутини та масової культури витісняються в підсвідомість.

Автори вистави впродовж року спілкувалися з мешканцями геріатричного пансіонату і цей досвід був трансформований в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом.

Вистава створена на перетині документального та лялькового театру, танцювально-перформативних практик та просторового аудіо-дизайну.
Вона красива, пронизлива й неймовірно важлива.

14 вересня о 19:30 чекаємо на глядачів за адресою пр. Президента Грушевського, 30 (перед спорудою «Укрмашпроекту»), щоб разом піднятися на дах.

Вхід вільний!
Однак, вхід на підборах — заборонено!

За підтримки
компанії «Атланта Нерухомість» https://www.atlanta.lutsk.ua/

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» культурно-мистецького центру «Красне» http://garmyder.org
  • Департамент культури Луцької міської ради http://culture-lutsk.org.ua

#мандрівнийвішак

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.