«

»

Вер
18

На «Мандрівному вішаку» виставлять плакати зроблені голими руками

27 вересня в арт-галереї «Луцьк» (вул. Б. Хмельницького, 1) о 16:30 відкриється унікальна виставка театрального плаката. Її можна буде відвідати: 27 вересня до 18:00, 28 і 29 вересня з 10:00 до 18:00. Вхід вільний!живи-01

Ця виставка результат дизайн-паті «Голими руками» на Міжнародному театральному фестивалі «ЖИВИ!», який традиційно відбувається в Криму. Привезе плакати до Луцька Президент цього фестивалю Володимир Какурін, який також увійде до журі нашого «Мандрівного вішака». До цього виставка побувала на театральних фестивалях в Україні та за кордоном.
живи-02

Володимир Какурін про фестиваль, де народилися плакати: «Ідеологія цього форуму і сам фестиваль народились у Харкові, а відбувається фестиваль в Криму на півострові Тарханкут у Караджинській бухті. Спектаклі показують у старовинному замку героя російсько-турецької війни генерала Попова, в затишному залі з дивовижною енергетикою. Учасники воркшопа дивляться театральні постановки і під керівництвом досвідчених метрів створюють афіші переглянутих вистав голими руками — без комп’ютера и PHOTOSHOPа. Головне — побачити й відчути атмосферу вистави, знайти адекватний художній образ в оточуючому світі».

Деталі про цей проект можна подивитися на сайті artdacha.org

живи-03

У результаті контакту художників і театралів відбувається взаємне творче збагачення, як для дизайнерів, так і для акторів та режисерів, які часто під впливом побаченого по-іншому починають оцінювати свої спектаклі. А творчі зв’язки дизайнерів і театралів продовжують жити й після фестивалю «Живи!».
.


Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.