«

»

Вер
11

На «Мандрівному вішаку» актори можуть зіграти твою історію

23 вересня, третього дня фестивалю «Мандрівний вішак», який театр «ГаРмИдЕр» організовує спільно з Департаментом культури Луцької міської ради, глядачі можуть повчитися соціальної імпровізації та разом із акторами плейбек-театру «Всі свої» www.fb.com/lvivplayback створити імпро-виставу.

Цей театр засновано у Львові 2015 року, й учасники називають його не просто театром, а місцем, де кожен відчуває свою істинну цінність, де не боїшся відчути себе безпорадним та слабким, де вчишся сміливості та щирості.

Щоразу дійство відбувається між акторами і глядачами в реальному часі. Глядачі діляться своїми особистими історіями, актори ж, не змовляючись, грають її для оповідача у формі імпровізації. У такому театрі кожен відіграє надзвичайно важливу роль. Кондактор відповідає за створення безпечного середовища. Він розриває бар’єр між глядачами та акторами. Музикант стежить за настроєм глядачів і тим, що відбувається на сцені, але й сам, своєю музикою, її темпом та ритмом може впливати на гру акторів.

Глядач навряд чи отримає відповіді на травматичні питання після програвання його історії, проте матиме ресурс для пошуку власних рішень, можливість побачити проблему під іншим кутом.

Отож, якщо ви готові спробувати повчитися плейбек-театру, можете зареєструватися на участь у майстер-класі (11:00-13:00), попередньо заповнивши форму https://goo.gl/gEzUrM до 14 вересня.

Якщо вам цікаво поспостерігати як тут і зараз оживають історії із залу, а то й взяти участь у їх творенні, приходьте о 14:00 на імпро-виставу в Academ-Business HUB СНУ ім. Лесі Українки (вул. Винниченка, 30А).

Вхід вільний! Неймовірні враження гарантовані!

За підтримки
Academ-Business HUB СНУ ім. Лесі Українки www.fb.com/AcademBusinessHub

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури http://garmyder.org
  • Департамент культури Луцької міської ради http://culture-lutsk.org.ua

Партнери:

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.