«

»

Сер
19

На «Мандрівному вішаку» запоріжці влаштують «Полювання на щурів»

vishak-heder-2017

Представляємо наступного учасника: Театр-лабораторія VIE  із Запоріжжя, а саме з острова Хортиця. За 23 роки плідної творчої праці театр став культурним центром міста. Це місце експериментів і мистецького розмаїття.

Вистава «Полювання на щурів» Петера Турріні, — яку колектив привезе до Луцька на Міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак-2017», — це історія двох одиноких людей, які зустрічаються на міському звалищі.

«Саме тут серед гір сміття вони намагаються знайти себе справжніх, пізнати одне одного й можливо… полюбити. Та чи потрібна вільна людина усталеному суспільству? Чи все-таки варто полюбити Щура, що живе у нас всередині, щоб із великим задоволенням спостерігати за своїм відображенням у пивному бокалі.»

16 вересня ми зустрінемося біля Спорткомплексу ЛНТУ, з боку вул. Станіславського, щоб вирушити назустріч цій театральній пригоді…
Вхід — вільний (кількість місць — обмежена)


Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

За підтримки:

  • Луцький національний технічний університет lutsk-ntu.com.ua

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.