«

»

Жов
04

Поствішак

vishak-01«ГаРмИдЕр» разом із Луцькою міською радою реалізував найпотужніший у своїй історії проект — міжнародний фестиваль аматорських театрів «Мандрівний вішак», присвятивши його своєму 10-річчю.

«Театр за межами театру» виявився страшенно складною, але надзвичайно цікавою штукою! Фестиваль був суцільним ризиком, адже проводився вперше і з досить обмеженим бюджетом. Без спонсорської допомоги «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк», підтримки «Кромбег енд Шуберт», піцерії «Теревені», технічної підтримки «Глорії» (зокрема, Павла Судими) та багатьох інших ми б просто не витягнули все на достойному рівні.
vishak-0225 гармидерівців у передфестивальні та фестивальні дні взяли на себе фактично всю роботу – розробляли, домовлялися, друкували, розклеювали, приносили з дому купу потрібних речей, зустрічали, проводжали, координували, курували колективи, оголошували, вручали, чергували, вантажили, комутували, озвучували, освітлювали, знімали та монтували, вішали, підмітали, протирали, стелили, робили чай та бутерброди, перевозили все і всіх та самого Мандрівного вішака з місця на місце і вирішували купу поточних проблем.
vishak-03Колективи ж довірилися незнайомим людям і ризикнули приїхали до Луцька на перший фестиваль. Дякуємо їм за те, що прилаштувалися до запропонованих обставин – із необлаштованими майданчиками, обмеженим технічним оснащенням і врешті з примхливою погодою. Остання була чи не найбільшим фестивальним випробовуванням. Щоправда, небеса змилувалися і не поливали дощем, втім, холод був неабиякий. При тому дві вистави (луганський «Deep» і київський «Splash») таки відбулися на відкритому просторі, ще раз довівши, що наші гості та глядачі – справжні відчайдухи.
vishak-04Жоден із театрів не розчарував глядачів, а глядачі не проігнорували жодну з вистав!
vishak-05Журі підійшло до оцінювання з величезною відповідальністю.
vishak-06ЗМІ. Дуже здорово підтримали інформаційно.
vishak-07Найбільше шкода, що подивитися вистави і поспілкуватися з театралами пощастило не всім учасникам «ГаРмИдЕра» через постійну зайнятість.
vishak-08Фестиваль буде наступного року? Мені це питання адресували разів уже зо сто та ще й переконували, що його потрібно знову робити. Поки знаємо лише те, що ми, як співорганізатори, з таким бюджетом, який мали цього року, більше не хочемо ризикувати якістю фестивалю.
vishak-09Людське. У ці холодні дні було багато теплих людей (акторів та глядачів). У багатьох своїх рідних людях я відкрила нові грані й вони стали ще ріднішими.
vishak-10Усі фестивальні пригоди закінчилися позитивно. Навіть загублений у Луцьку кіт, якого привезли із собою актори Бориспілького театру, знайшовся!
vishak-11
Фото Павла Березюка
.

1 коментар

  1. Театральная студия Deep коментує:

    Спасибо вам за фестиваль и прекрасную организацию!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.