«

»

Гру
02

Прем’єра документальної вистави «Дожити до…»

Рік тому показ документальної вистави «АУ! Сказане мільйонам», із вкрапленням подій 30 листопада, став приводом для політичних репресій театру «ГаРмИдЕр». Прем’єрна документальна вистава «Дожити до…» витікає із минулорічного фіналу і пливе постами інтернет-користувачів, написаних протягом останнього року (грудень 2013 року — листопад 2014 року).

«У процесі роботи над сценарієм крізь наше серце пройшли десятки  інтернет-історій. Люди, які стояли за цими історіями, викликали у нас шквал почуттів: ранили, доводили до відчаю, окрилювали, розраджували, викликали огиду і сміх. Разом із ними ми осмислювали наше Вчора, Сьогодні та Завтра.

Із десятків історій ми виокремили 7. І ми почали жити з сімома такими різними українцями. Ми з ними прокидалися, з ними засинали (віртуально звісно). Ми мріяли з ними дожити до… — щасливого поворотного дня, місяця, року; до перемоги, до миру, до відродження.»

А поки що, проживімо ще раз рік революції та війни разом із нашими героями. 12 місяців потрясінь, змін, героїзму, зради й байдужості в соцмережах. 12 місяців трансцендентної єдності Нації та невимовного болю від Любові до своєї рідної Землі.

Без прикрас. Без редагування. І без права залишатися осторонь!

dojyty-do

Мова: українська, російська.

Режисер і сценарист – Руслана Порицька;
Художня концепція і костюми – Алли Доманської;
Використані вірші з соцмереж: Бориса Гуменюка, Оксани Максимишин-Корабель, користувача «Nikolasson»;
Актори: Павло Порицький, Алла Доманська, Діана Поян, Марія Марченкова, Анатолій Слободенюк, Олексій Стаднюк, Петро Дмитрук, Дмитро Безвербний,  Тетяна Бондарук, Анастасія Горобець, Оксана Бречко, Ірина Силюк, Андрій Фаткулін.

Вистава відбудеться 13 і 14 грудня о 18:00, за адресою:
м. Луцьк, вул. Ковельська, 56, Луцький районний будинок культури.
Вхід – благодійний внесок (рекомендовано – від 50 грн).

Присвячується пам’яті загиблого героя Віктора Гурняка та всім полеглим у боротьбі за Україну. Усі кошти будуть спрямовані у фонд доньки загиблого героя Віктора Гурняка й на потреби АТО. Зібрана сума буде оприлюднена одразу по закінченню вистави. Звіт про використання коштів буде додано.

Увага! 16+ (вистава містить нецензурну лексику)

dojyty-do-01

dojyty-do-02

dojyty-do-03

dojyty-do-04

dojyty-do-05

dojyty-do-06
фото з репетиції: Юлія Яцун
.

1 коментар

  1. Богдан коментує:

    А за вхід перед виставою розплачуватися чи попередній продаж квитків буде/є ?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.