«

»

Гру
07

У «ГаРмИдЕрі» — прем’єра культової треш-драми

«Я люблю фільми про гарненьких жіночок: як вони танцюють, як співають, як вони не живуть і як вони не с*руть. Тому мені взагалі цей фільм не сподобався. Фільм про коней, коня, хіба мене обходять якісь коні! Наголошую, що це моя суб’єктивна думка, бо фільм я не дивилась…» — каже одна з героїнь прем’єрної вистави «Кінь, який їздив верхи».

Якщо ви з нею солідарні НЕ приходьте у «ГаРмИдЕр» 17 грудня о 19:00 і НЕ дивіться треш-драму «Кінь, який їздив верхи». Вона створена за п’єсою культової польської авторки Дороти Масловської «Все у нас гаразд» і в українському перекладі А. Бондаря буде зіграна вперше. А відбудеться це завдяки підтримці Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку.

Підміна цінностей та втрата ідентичності — це універсальні проблеми, як польського, так і українського суспільства. Процес їх переживання є чи не єдиним шляхом  до вирішення. Тому ми пропонуємо вам сісти в коло й підготуватися до провокацій і навіть справжнього трешу.

kin-2016

Режисер — Руслана Порицька;
Актори — Анастасія Горобець, Валерія Линник, Марина Ткачова, Алла Доманська, Олексій Стаднюк, Петро Дмитрук, Артем Угонь;
Відео — Олексій Стаднюк, Алла Доманська;
Художник та звукорежисер — Павло Порицький;
Технічне забезпечення — Петро Дмитрук, Роман Яцун, Дмитро Безвербний.

Вистава відбудеться 17 грудня (субота) о 19:00
у Луцькому районному будинку  культури (вул. Ковельська, 56).

Ціна квитка: 30 грн.

Квитки можна придбати в «Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку» за адресою: вул. Паркова, 5; з 9:00 до 21:00 у будні, з 10:00 до 21:00 у вихідні.
Довідки: 099-740-02-76
.

3 коментарі

 1. А ви бачили “Коня, який їздив верхи”? | Волинь Рідна коментує:

  […] У “ГаРмИдЕрі” – прем‘єра треш-драми, про це “Волинь Рідній” стало відомо з офіційної сторінуи театру http://garmyder.org/premjera-tresh-dramy/ […]

 2. Олег коментує:

  Вистава «Кінь, який їздив верхи» не сподобалась, причому не сподобалась нікому з тих глядачів, які дивились її в суботу (майже з усіма знайомий) Гра акторів бездарна, цікаво не було, хотілось скоріше вийти і напевно, наша компанія так і зробила б, якби сиділи скраю, ближче до виходу. Глядачів було багато, хотілось більшого, але я вже не перший раз переконуюсь, що цей театр непрофесійних акторів на більше не здатен. Це був мій останній раз, коли я так даремно витратив свій час . Головне, що ні одній людині не сподобалось, всі відкрито говорили своє «ФЕ» після вистави за дверима, але сказати акторам це ніхто напевно, так і не наважився. Не вмієте розкрити тему — не беріться!

  1. ГаРмИдЕр коментує:

   Дякуємо за відгук!

   І вітаємо з тим, що нарешті зрозуміли, що «ГаРмИдЕр» не ваш театр.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.