«

»

Сер
22

На «Мандрівному вішакові» — пристрасті по-єврейськи в єзуїтському дворику

vishak-heder-2017

Фестиваль театрів за межами театру радий представити ще один яскравий колектив — театральну студію «ВІК» із Києва. Цей колектив — невід’ємна частина Києво-Могилянського театрального центру «ПАСІКА». Вони молоді, амбітні й талановиті. Більшість ВІКівського складу — випускники Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та Дніпровського театрально-художнього коледжу.

До Луцька київські гості привезуть комедію «Хелемські мудреці». Вистава яскраво передає глядачам особливості єврейського гумору і має цікаві аналогії із сучасним суспільством та владою, вона сповнена абсурдних ситуацій і звісно ж має свою історію кохання.

«У єврейському місті Хелем є величезна проблема — з’явився «дурень» на ім’я Хойзек, який покохав доньку голови міського кагалу — Ціреле. Кагал мудреців знаходить рішення, як його позбутися. Однак Хойзек не дурень, а мудріший за «мудреців».

Яким буде фінал, і чим закінчиться історія кохання єврейських Ромео і Джульєтти, ви дізнаєтеся у фіналі фестивалю «Мандрівний вішак-2017». Адже саме ця постановка буде його вибуховим закриттям 17 вересня. Творитиме відповідну атмосферу чудовий дворик колишнього єзуїтського колегіуму, а тепер — Волинського коледжу Національного університету харчових технологій (вул. Кафедральна, 6).

Вистава під відкритим небом!


Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

За підтримки:

  • Волинський коледж Національного університету харчових технологій vocnuft.volyn.ua

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.