«

»

Кві
08

Разом зі Стефаном

Понеділок у «ГаРмИдЕрі» видався святковим. До нас приїхав Олег Стефан.

stefan-03

Олег Стефан — актор Львівського театру імені Леся Курбаса, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка. Закінчив Харківський інститут мистецтв імені Івана Котляревського. Після навчання працював актором в Харківському театрі імені Тараса Шевченка. Викладав психофізичні тренінги у Харківському інституті мистецтв імені Івана Котляревського та з 2005 року є викладачем на акторському курсі Львівського Національного університету імені Івана Франка. Має досвід самостійної роботи в лабораторії Анатолія Васільєва в Росії та в проекті-лабораторії Єжи Гротовського в Італії.

stefan-04

stefan-02

stefan-01

Про Стефана можна говорити дуже довго, а коротко можна без вагань сказати таке – це один із найкращих українських акторів. Надзвичайно світлий і правдивий чоловік.

stefan-05

stefan-06

У повній тиші ми розпочали сходження до пізнання себе і того, хто поруч. Наша подорож була надзвичайною. Неповні 5 годин навчання були наповнені немов 5 місяців, а промайнули як 5 хвилин.
stefan-07

stefan-08

У відповідь на наші емоційні подяки, які ніяк не могли втиснутися у банальні словесні конструкції, Стефан тихо відповів: «Я вас нічому не вчив – ми просто сьогодні побули разом».

stefan-001
Дай, Боже,нам іще щастя побути разом зі Стефаном.
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.